Sklad na prenájom o ploche 967 m2 so štyrmi bránami

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | 967 m²

S 2-268 Na prenájom sklad o ploche 967 m2 s dvomi bránami v novostavbe . Výška skladu je 10,5

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Zámocká | 20 m²

Predaj: vnútorné parkovacie miesto v garáži – Zámocká ulica, Staré Mesto, Bratislava Ponúkame

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

43,900 € 2195 €/m²

Top
Top

Sklad na prenájom o ploche 936 m2, 1299 m2 a 2235 m2

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | 936 m²

Na prenájom skladové priestory o ploche 936 m2 , 1299 m2 a 2235 m2 V priestoroch je pancierová

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Top
Top

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne so záhradou 540 m² – Horský park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 255 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne – Horský park, Staré Mesto, Bratislava • Úžitková plo

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom moderný 3 izbový byt 90 m2, Zuckermandel, Žižkova, Staré Mesto Bratislava, terasa s výhľadom na mesto a dunaj a parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 90 m²

3 izbový byt balkónom a výhľadom na Dunaj – projekt Zuckermandel, Žižkova ulica, Staré Mesto, B

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3,5 izbový byt 160 m2, Beblavého ulica, Staré Mesto, Bratislava, terasa, 2x parking, bývanie v centre mesta, výhľad na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Sklad na prenájom o ploche 159 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 159 m²

S 3-726 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 159 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Sklad na prenájom o ploche 202 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 202 m²

3-727 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 202,50 m2. Pozostáva zo skladu na prízem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,330 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE – IDEÁLNY PRE OBCHOD, VÝROBU AJ LOGISTIKU.

Reality Trnava

Komerčná zóna | Trstínská cesta | 6,721.45 m²

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE –

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

178.85 €/m2 179 €/m2

Top
Top

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN – POLYFUNKČNÁ BUDOVA PO REKONŠTRUKCII S VÝNOSOM Z PRENÁJMU

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Teplická | 1,007 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN – POLYFUNKČNÁ BUDOVA PO REKONŠTRUKCII S VÝNO

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Piešťany

1,200,000 € 1192 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: Na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Atletická | 84 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

289,000 € 3440 €/m²

Top
Top

2 DOMY S 3 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI ZA SKVELÚ CENU – VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 166.93 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

349,000 € 2091 €/m²

Top
Top

Ponúkame na predaj výnimočný trojizbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bojníc – na Prievidzskej ulici.

Reality Bojnice

3 izbový byt | Prievidzská | 86 m²

Ponúkame na predaj výnimočný trojizbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bojníc – na

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bojnice

220,000 € 2558 €/m²

Top
Top

3 izbový byt CENTRUM - NOVOSTAVBA - prémiové zariadenie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Upresniť hľadanie