5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²
Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč
1,200,000 € 6250 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
3 izbový byt | Nalepkova | 130 m²
Ponúkame Vám jedinečnú nehnuteľnosť a výbornú investíciu, luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova
495,000 € 3808 €/m²
2 izbový byt | Raketová | 43 m²
Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt o výmere 43 m² nachádzajúci sa na Raketovej ulici v mestskej
151,990 € 3535 €/m²
2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?
215,000 € 3785 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
3 izbový byt | Partizánska cesta | 79.9 m²
HD REALITY, ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bys
219,900 € 2752 €/m²
3 izbový byt | 66.51 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, kvalitné spracovanie a pokojné prostredie v
259,000 € 3894 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
Rodinný dom | Pri Kockách | 196 m²
Ponúkame na predaj priestranný, veľmi pekný, výborne dispozične riešený 5-izbový rodinný dom s
549,900 € 2898 €/m²
Rodinný dom | Česká | 177.7 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M
499,990 € 2814 €/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)
185,990 € 4325 €/m²
3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²
Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze
229,990 € 3538 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²
Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite
225,000 € 4654 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 240 m²
Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-
1,950,000 € 8125 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²
Novostavby radových domov v Dojči – 6 samostatných jednotiek s vlastným vchodom, vlastnou záhra
159,900 € 2077 €/m²
Záhrada | Bojnická | 360 m²
Pekná vyčistená záhrada v osade Žabí Majer na severnej strane, blízko železnice a vodného kanál
60,000 € 167 €/m²
4 izbový byt | 117.95 m²
TARGETreal ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v komplexe Liget s výhľadom na panorámu Bra
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.