ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

INGRE.SK I PRENÁJOM GUTHAUS 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM KRÁSNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 65 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na prenájom nový 2 izbový byt s parkovaním v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

UNIKÁTNY BUNGALOV s vysokým stropom a priestranným pozemkom

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci bungalov v novej lokalite obce Alžbetin Dvor s kompl

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

370,000 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Moderný 3+1 izbový dom po kompletnej rekonštrukcii s priestranným pozemkom 1293 m2, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Pionierske námestie | 137 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný 3+1 izbový rodi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

363,000 € 2650 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

BOSEN GROUP | Elegantný 2 izbový byt v prestížnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 67 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný, štýlovo zariadený 2-izbový byt po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom moderného 2-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

Na predaj : Novostavba 4-izbového rodinného domu v štandarde – Trenčín, Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,000 € 2272 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebné pozemky v Častkovciach - KOPEC II.

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

57 pozemkov s výmerami od 543m2 do 759m2 sa nachádza v krásnom prostredí viníc s výhľadom na ce

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Častkovce

Info v RK

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie