Predáme rodinný dom, pozemok 956 m2, Kmeťovo, okr. Nové Zámky

Reality Kmeťovo

Rodinný dom | 107 m²

Exkluzívna ponuka ! Pokiaľ hľadáte rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu na víkendové bý

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kmeťovo

117,000 € 1093 €/m²

Top
Top

Predáme 3-izbový byt po rekonštrukcii, 62 m2, Dunajská ulica, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 62 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ rodinného domu v Zohore s príjemným pozemkom.

Reality Zohor

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 230.86 m²

Realitná kancelária Urban & Partner vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný samostatne sto

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zohor

358,000 € 1551 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok vo výbornej lokalite - v prírode, a predsa v meste !

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Medená | 637 m²

Príďte a vyberte si najlepšie! Najnovšia lokalita Cínová na PRŠIANSKEJ TERASE ponúka jedinečné

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

190,470 € 299 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÁ PONUKA 4-IZBOVÉHO BYTU V CENTRE MESTA - 99 m2 | KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA | GARÁŽ

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 99 m²

Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

309,980 € 3131 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ASSENZIO - PRENÁJOM - ZWIRN - NEBYTOVÝ PRIESTOR - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 34.24 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom moderné komerčné priestory v projekte Zwirn na Košickej ul

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Nitra

209,000 € 2580 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný a priestranný 4,5i bungalov v Golianove – bývanie s potenciálom až 5 izieb

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Golianovo

269,900 € 2212 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

DIZAJNOVÝ 1-izb. byt v projekte METROPOLIS s parkovaním | Nový downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 34 m²

Realitná kacelária Bellasity vám ponúka na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Kompletne zariadený vzorový 3-izbový byt na kľúč | 72,50 m² + loggia | Parkovacie státie zdarma | ZÁBREH ILAVA

Reality Ilava

3 izbový byt | Mierové Námestie | 72.5 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj výnimočný vzorový 3-izbový byt v projekte ZÁBREH ILAVA, ktorý je

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Ilava

234,000 € 3228 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22989)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie