3-izbový mezonetový byt v mestskej časti Staré Mesto na ulici Sienkiewiczova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 132.99 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt v mestskej čast

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Top
Top

kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Medená

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 71.84 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

403,000 € 5610 €/m²

Top
Top

Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

Top
Top

Jedinečný pozemok s apartmánmi, gastro prevádzkami a možnosťou výstavby – len pár krokov od mora

Reality Chorvátsko

Iný priestor | Chorvátsko

Jedinečný pozemok s apartmánmi, gastro prevádzkami a možnosťou výstavby – len pár krokov od m

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj

2,050,000 € 1577 €/m²

Top
Top

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Luxusný apartmán pri mori – Brodarica, Chorvátsko Ponúkame na predaj exkluzívny apartmán v mal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj

210,000 € 3643 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 3-izbový byt podielom na súkromnom pozemku Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1827 m2 Solčianky

Reality Solčianky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,827 m²

Hľadáte pokojné miesto pre váš nový domov s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj lukratívn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Solčianky

66,500 € 36 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na ulici Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponuka na predaj 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na Tomášikov

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

498,000 € 5010 €/m²

Top
Top

Na predaj 6-izbový rodinný dom v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

Rodinný dom | B. Tablica | 317 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnom m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dudince

244,900 € 773 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ RODINNÝ DOM PO REKONŤRUKCII _GOLIANOVO

Reality Golianovo

Rodinný dom | 133 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Golianovo

219,900 € 1653 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na ulici Moskovská v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

Top
Top

Zaujímavý rodinný dom na predaj v Ivanke pri Dunaji na ulici Veterná

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Veterná | 476.34 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj zaujímavý rodinný dom v Ivanke pri Dunaji na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

539,000 € 1132 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 2-Izbový byt na ulici Manesovo námestie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4881 €/m²

Top
Top

3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcisová po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Top
Top

Rodinný dom, 4izb. s garážou na krásnom pozemku 2031 m2 v obci Kittsee - Rakúsko.

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame vám na predaj 4izb. rodinný dom, ÚP 140 m2 na veľkom 2031 m2 pozemku v prihraničnej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

650,000 € 4643 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

AKTUÁLNE-3-iz. byt (54,13m2) v pokojnej lokalite Nová doba Galanta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

106,990 € 1977 €/m²

Top
Top

4 izbový moderne zaradený byt, Zhorínska ulica, Bratislava IV, Lamač, posedenie na dvore, 2x parkovanie

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový kompletne zariadený byt Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Ú

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 1-izbový moderný byt v rodinnom dome, zariadený, možnosť parkovať pri dome, Bratislava IV., Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Plocha: úž

Publikované: 17.06.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

499 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top
Top

Samostatný RD s garážou, slnečným pozemkom a projektom rekonštrukcie – Krajinská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Krajinská | 122 m²

Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

279,900 € 2294 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ| Devín Condominium 5i rodinný dom v tesnej blízkosti Devínskeho hradu

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Solúnska | 193 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnom projekte Condominiu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23014)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (748)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Upresniť hľadanie