3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
649,000 € 4703 €/m²
2 izbový byt | Hliny 7 | 59 m²
Ponúkame iba u nás na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom, Hliny VII. Nachádza sa na 4. posc
175,000 € 2966 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s
93,900 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno
118,000 € 98 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Na predaj chata s krásnym výhľadom na dolinu – Terchová, lokalita Horná Tižina (smer Šípková) V
149,900 € 2249 €/m²
Rodinný dom | Závodie | 250 m²
Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv
345,000 € 1380 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 834 m²
Na predaj: stavebný pozemok, Dolný Hričov – časť Peklina Ponúkame na predaj mierne rozširujúci
69,000 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²
ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r
529,900 € 575 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 953 m²
Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je
99,000 € 104 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre
185,500 € 2811 €/m²
2 izbový byt | 61.4 m²
Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne
224,000 € 3648 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 676 m²
Na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Teplička nad Váho
205,000 € 303 €/m²
2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí
359,000 € 2272 €/m²
1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho
520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah
640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²
Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla
331,153 € 3874 €/m²
Dvojgarsónka | Znievska | 42 m²
PRENÁJOM: DVOJGARSÓNKA – ZNIEVSKA ULICA, PETRŽALKA Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruova
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²
Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa
75,337 € 2341 €/m²
Objekt pre obchod | Slovenská | 76.13 m²
Hľadáte miesto, ktoré vystúpi z davu? Máme pre vás výnimočnú ponuku prenájmu na Slovenskej ulic
Cena dohodou
3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²
POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe
Info v RK
2 izbový byt | Bajkalská | 45 m²
GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v novostavbe ku 1.6.2026 kompletne zariadený 2-i
880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.