PREDANÝ! Veľkorysý 4‑izbový byt pre modernú rodinu v centre Humenného - L1

Reality Humenné

4 izbový byt | Námestie Slobody | 109.69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4‑izbový byt s výmerou 109,69 m², ktorý sa nachádza v úplnom centr

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

179,900 € 1640 €/m²

Top
Top

PREDANÝ! Atraktívny 3‑izbový byt v novej rezidencii priamo v centre mesta - J2

Reality Humenné

3 izbový byt | Námestie Slobody | 72.31 m²

Ponúkame na predaj priestranný a mimoriadne svetlý 3‑izbový byt s výmerou 72,31 m², situovaný v

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

169,900 € 2350 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 5‑izbový mezonet v prestížnom projekte Átrium pod Kamenicou – centrum Stropkova

Reality Stropkov

Rodinný dom | Hrnčiarska | 178 m²

Predstavujeme vám ATRIUM POD KAMENICOU, moderné dvojpodlažné bývanie, ktoré spája nadčasový diz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stropkov

204,795 € 1151 €/m²

Top
Top

POSLEDNÝ voľný 3 izbový priestor v projekte VERDENA pri Peknej ceste s parkovaním v cene

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 80.51 m²

Ponúkame na predaj posledný voľný 3-izbový nebytový priestor v úspešnom projekte VERDENA. Loka

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

295,314 € 3668 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,000 € 3513 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s garážou – Trenčín, Kubrá

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záhrady | 122 m²

NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s garážou – Trenčín, Kubrá Spol. ZAJO Reality vám výhradne

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trenčín

329,000 € 2697 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nádhernou permakultúrnou záhradou – Kvetoslavov, 20 min od Bratislavy

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²

Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

259,000 € 4111 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.57 m²

HERRYS - Na predaj prémiový 3-izbový apartmán vo vyhľadávanej novostavbe METROPOLIS Realitná k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 6636 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 38 m²

HERRYS - Na prenájom zariadený 2 izbový byt s parkovacím miestom v novostavbe MATADORKA Realit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22953)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie