2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²
/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2
135,700 € 4523 €/m²
3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²
Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-
799,900 € 6678 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bezručova | 82 m²
Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov
1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 130 m²
Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný, kompletne novozrekonštruovaný 3-iz
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na predaj pôvodný vidiecky rodinný dom určený na kompletn
159,000 € 636 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária Y A M I • D O M I ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci
319,900 € 1280 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
Rodinný dom | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,
179,000 € 1772 €/m²
Priestor pre sklad | 968 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na
2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na
640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 72 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l
205,000 € 2847 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od
139,900 € 2221 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
145,900 € 2316 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá
159,900 € 2132 €/m²
Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí
398,000 € 1411 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné
284,000 € 1806 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit
1,250,000 € 6098 €/m²
1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re
710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.