Prenájom kancelárskych priestorov 35m², Žilina - Širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | Jánošíkova | 35 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný obchodu a službám v širšom centre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na podnájom Žilina

425 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Top
Top

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Top
Top

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Senec, Fialkova ul.

Reality Senec

Rodinný dom | Fialková | 167 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný montovaný Nízko-energetický 5-izbový rodinný dom v mladej štv

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Senec

369,000 € 2210 €/m²

Top
Top

Znížená cena - Priestranný 3,5 izbový byt s lodžiou, Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Severná | 75 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 3,5-izbový byt nachádzajúci sa na 8. poschodí z 8 na ulici S

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

137,000 € 1827 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom: 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves Byt: 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj: 2-izbový mezonetový byt, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | Bratislavská | 53 m²

Ponúkame na predaj mezonetový byt v uzavretom areáli, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

149,000 € 2811 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Rajka, 4-izbový bungalov

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút od

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Predaj: Rajka, 5-izbový Rodinný dom, dvojpodlažný

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

290,000 € 1908 €/m²

Top
Top

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

M U R G A Š O V A | Útulný 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

VÝBORNÁ PONUKA V PRIEVOZE - 5 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, TERASOU A ZÁHRADKOU

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Hrachová | 158 m²

INGRE.SK - PONÚKAME NADŠTANDARDNÉ PRIESTRANNÉ BÝVANIE 5 IZBOVÉHO BYTU S ATMOSFÉROU RODINNÉHO DO

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

529,000 € 3348 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 2,661 m²

Realitná kancelária INGRE.SK - Ponúkame na predaj pekný, veľký a slnečný pozemok výborná lokali

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

253 €/m2 253 €/m2

Top
Top

PRENÁJOM ZABEHNUTÝ SALÓN HOLIČSTVO KADERNÍCTVO BRATISLAVA PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Šustekova | 25 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zabehnutý salón na prízemí so vstupom priamo z ulice, lokalita Br

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rodinný dom kompletne rekonštruovaný, s pekným pozemkom s rozlohou 1050 m2

Reality Lužianky

Rodinný dom | Rastislavova | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj krásny rodinný dom v obci Lužianky na Rastislavovej ulici, situova

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

285,000 € 1425 €/m²

Top
Top

2-izbový byt v novostavbe na prenájom, klimatizácia, 2 parkovacie miesta na rázusovej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom lukratívny 2-izbový byt na Rázusovej ulici s krásnym výhľadom na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 329 900 €

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Zimná ulica | 148 m²

Na predaj SKOLAUDOVANÝ moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

329,900 € 2229 €/m²

Top
Top

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (22943)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie