Kancelárie, administratívne priestory | Masarykova | 79 m²
Exkluzívne komerčné priestory v srdci Michaloviec – Masarykova 51 Realitná kancelária AmaReali
Info v RK
2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r
185,000 € 3627 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku
169,000 € 211 €/m²
3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
649,000 € 4703 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,822 m²
Prinášame do ponuky veľmi pekný slnečný pozemok, ktorý je ako stvorený pre realizáciu Vašich sn
Info v RK
Orná pôda | 15,849 m²
Predstavujem Vám našu novú ponuku. Dopyt po pôde ako investičnom prostriedku pravidelne stúpa,
45,000 € 3 €/m²
3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²
Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j
225,000 € 3488 €/m²
Objekt pre obchod | Slovenská | 76.13 m²
Hľadáte miesto, ktoré vystúpi z davu? Máme pre vás výnimočnú ponuku prenájmu na Slovenskej ulic
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 195.63 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čavoj na lazoch, je prístupný prírodnou cestou. Nachádz
Cena dohodou
1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²
Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa
75,337 € 2341 €/m²
1 izbový byt | Nábrežná | 33.89 m²
Exluzívne ponúkame k prenájmu 1-izbový byt v centre Partizánskeho, ktorý je k dispozícii od
440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 157.01 m²
Luxusné veľkometrážne terasové byty v blízkosti rodinných domov, v centrálnej časti sídliska, n
421,200 € 2863 €/m²
2 izbový byt | Fučíkova | 54.9 m²
Realitná kancelária OB-Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbové a 3-izbové byty v n
131,500 € 2200 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 104 m²
Realitná kancelária OB-Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj päť 4-izbových rodiných domo
225,000 € 2163 €/m²
Rodinný dom | Južná | 157.01 m²
442,100 € 2816 €/m²
3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²
POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe
Info v RK
4 izbový byt | Južná | 157.01 m²
431,100 € 2746 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
1 izbový byt | Nábrežná | 6 m²
Ponúkam k prenájmu v centre Partizánskeho jednoizbový byt, k dispozícii od 1.6. 2026 a druhý.
440 €/mesiac 73 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 70 m²
Krásna drevenička nad kúpeľným mestom Dudince, v lukratívnej chatovej oblasti. Umiestnenie chat
80,000 € 1143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²
ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo
395 €/m2 395 €/m2
Rodinný dom | J. Smreka | 116.76 m²
Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J
319,990 € 2741 €/m²
4 izbový byt | J. Smreka | 116.76 m²
319,990 € 2741 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.