Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²
NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Cyrilometodská | 35 m²
Chcete bývať v úplne zrekonštruovanom byte, kde budete prvým nájomníkom a zariadite si ho podľa
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | Plánky | 140 m²
Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br
650,000 € 4643 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
399,990 € 3921 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hrušková | 155.07 m²
Hľadáte bývanie, ktoré nekombinuje len štýl a priestor, ale aj status a bezstarostnosť? Predsta
299,980 € 1934 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 64 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav
145,000 € 2266 €/m²
Administratívny objekt | Karadžičova | 35.89 m²
Hľadáte moderné, flexibilné kancelárie, ktoré sa prispôsobia Vašim potrebám? Objavte Compact Of
Info v RK
3 izbový byt | Drieňová | 82 m²
Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri
1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²
Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý
507,000 € 4207 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc
330,000 € 3000 €/m²
Obchodné priestory | Račianska | 220 m²
Pre bližšie informácie a dohodnutie si obhliadky kontaktujte p, prosím, správcu objektu p. Heš
Cena dohodou
Obchodné priestory | Dudvážska | 18 m²
Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra
Cena dohodou
Apartmán | Kúpeľná | 54 m²
Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú
125,439 € 2323 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Na Troskách | 25 m²
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.