Rodinný dom, 4izb. s garážou na krásnom pozemku 2031 m2 v obci Kittsee - Rakúsko.

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame vám na predaj 4izb. rodinný dom, ÚP 140 m2 na veľkom 2031 m2 pozemku v prihraničnej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

650,000 € 4643 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

AKTUÁLNE-3-iz. byt (54,13m2) v pokojnej lokalite Nová doba Galanta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Galanta

106,990 € 1977 €/m²

Top
Top

4 izbový moderne zaradený byt, Zhorínska ulica, Bratislava IV, Lamač, posedenie na dvore, 2x parkovanie

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový kompletne zariadený byt Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Ú

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 1-izbový moderný byt v rodinnom dome, zariadený, možnosť parkovať pri dome, Bratislava IV., Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Plocha: úž

Publikované: 17.06.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

499 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top
Top

Samostatný RD s garážou, slnečným pozemkom a projektom rekonštrukcie – Krajinská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Krajinská | 122 m²

Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

279,900 € 2294 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ| Devín Condominium 5i rodinný dom v tesnej blízkosti Devínskeho hradu

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Solúnska | 193 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnom projekte Condominiu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (748)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23014)
Upresniť hľadanie