3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²
Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j
225,000 € 3488 €/m²
1 izbový byt | Lesná | 55 m²
Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 1-izbový byt s výbornou dispozíciou v poko
135,000 € 2455 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
439,000 € 2598 €/m²
2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²
LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Turá lúka | 208.4 m²
Bývanie aj pre veľkú rodinu alebo 2 generácie, ponúka rodinný dom na Turej lúke ( časti Myjavy
150,000 € 720 €/m²
Rodinný dom | Vrbovce | 100 m²
V malebnej kopaničiarskej obci Vrbovce ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu s krásny
99,000 € 990 €/m²
2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²
Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás
195,000 € 3116 €/m²
Rodinný dom | Stará Myjava | 71 m²
Máte radi šport ? V zime lyžovanie, v lete bicykel a plávanie , či turistiku? Tak táto ponuka
75,000 € 1056 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Predáme malebnú nehnuteľnosť , ktorá pozostáva z klasického RD postaveného v roku1960 s RD
130,000 € 867 €/m²
Rodinný dom | Šajdíkove humence | 100.03 m²
Predáme rozostavaný RD pred dokončením vo výnimočnej lokalite v blízkosti golfového areálu v
209,000 € 2089 €/m²
3 izbový byt | Leškova | 100 m²
Luxusný novučký byt v zrekonštruovanej historickej budove je zaujímavý pre klienta, ktorý h
1,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podkerepušky | 8,151 m²
Predmet verejnej obchodnej súťaže Prevod pozemkov v celkovej výmere 8151m2. Ide o pozemky reg.
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 76 m²
V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do
222,000 € 2921 €/m²
3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²
Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž
290,000 € 4207 €/m²
Prevádzkový areál | 4,800 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný areál v Bratislave, tvorený skladovými halami, adminis
1,500,000 € 313 €/m²
3 izbový byt | 123 m²
Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli
479,990 € 3902 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 66 m²
Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 123 m²
Slnečný 4-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli
479,990 € 4220 €/m²
2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²
Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik
289,000 € 4820 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na
560,000 € 3146 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,020 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Kozárovce, ktorý je situovaný v centre obce a vhod
Cena dohodou
2 izbový byt | Pražská | 49 m²
Bratislavské Staré Mesto dýcha úžasnou atmosférou, ktorú si, povedzme si pravdu, najlepšie môže
890 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 77 m²
Ponúkame na predaj lukratívny nebytový priestor v tichej časti centra mesta Levice. Objekt v kt
Cena dohodou
4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²
Ponúkame Vám na kúpu pekný 4 izbový byt až s 2 x kúpelňami s loggiou v najlepšej vybavenej loka
189,000 € 2124 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.