TOP cena 3izb byt 87m² vr. pivnice, Pod vŕškami Záh.Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²

Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

344,900 € 3785 €/m²

Top
Top

Dvojdom na Kolibe, so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²

PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

644,000 € 4701 €/m²

Top
Top

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

618,000 € 4634 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na prenájom uzamykateľná garáž - Dvojkrížna

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Dvojkrížna | 16 m²

Ponúkame na prenájom uzamykateľnú murovanú garáž, s mechanickou bránou na klúč. Garáž má rozme

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

PRENÁJOM nadštandartného 2 izb. bytu v tehlovej novostavbe

Reality Veľké Úľany

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Realitná kancelária Spirit Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné 2-izbové býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Veľké Úľany

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Titusa Zemana | 130 m²

Štýlový smart byt v novostavbe s loggiou, chladením a prémiovým komfortom | Trnava – Pekné pole

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 1823 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,900 € 3844 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 4 izbový bungalov podľa vlastných predstáv v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Obilná | 109 m²

Pripravujeme na predaj dva 4 izbové domy priamo v meste Šamorín. Kľúčové body: - Výborná lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šamorín

405,000 € 3716 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

181,990 € 5126 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou, novostavba Popradská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 74 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný a priestranný 3 izbový byt v atrak

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP CENA! Na predaj zrekonštruovaná murovaná GARÁŽ 17m2, Koceľova ulica, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 17 m²

UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,000 € 1000 €/m²

Top
Top

Nový zariadený 2-izbový byt s parkovaním – Alicante Gate

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 44 m²

A hirdetés magyar nyelvű változata lentebb található. Ponúkame na prenájom krásny, nový a štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj samostatná chatka v Tatralandii, Liptovská Ondrašová, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²

Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 3725 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v obci Smrečany - Liptov

Reality Smrečany

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v srdci Liptova, v tichej podhorskej obci Smrečany, ktorá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Smrečany

259,000 € 1992 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s upravenou záhradou, dvojgarážou, saunou a rýchlym napojením na R7 – pokojné bývanie bez kompromisov

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKU tejto nehnuteľnosti! V obci Holice, v pokojnej časti Kostolná Gala,

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Holice

329,000 € 1394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23026)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie