3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 85 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan
258,000 € 3035 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 17. Novembra | 160 m²
Ponúkame na predaj ojedinelú nehnuteľnosť v horskom prostredí, ktorá spája neopakovateľné čaro
139,000 € 869 €/m²
1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²
Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr
135,000 € 6294 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
3 izbový byt | Pri majeri | 131.58 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 3-izbové byty s balk
275,834 € 3040 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
5 a viac izbový byt | Vazovova | 262 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di
1,139,000 € 4347 €/m²
4 izbový byt | Vazovova | 262 m²
1,139,000 € 4347 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²
Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta
265,000 € 6957 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.