1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²
/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha
174,900 € 3845 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka | 63 m²
Ponúkame na predaj unikátnu novostavbu útulného 2-izbového rodinného domu s veľkým pozemkom a k
259,000 € 4111 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | Breznianska | 339 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | 67.1 m²
Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance
359,000 € 5350 €/m²
Rodinný dom | Kúria | 325 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj
259,000 € 797 €/m²
2 izbový byt | 45.2 m²
259,000 € 5730 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²
🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s
194,900 € 2745 €/m²
Rodinný dom | Skalská Nad Váhom | 335 m²
🌿 Luxusný rodinný dom s veľkorysým pozemkom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v štýle ha
799,900 € 2388 €/m²
Rodinný dom | Višňové | 120 m²
🏡VIANEMA | 4-izbový rodinný dom s výhľadom na Čachtický hrad | Višňové | Nové Mesto nad Váhom
104,900 € 874 €/m²
4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²
🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45
299,900 € 1530 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²
Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s
132,900 € 1445 €/m²
Rodinný dom | Púchovská | 120 m²
🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi
258,900 € 2158 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr
499,000 € 4845 €/m²
Rodinný dom | Petöfiho | 1,200 m²
TOP MAKLÉR ponúka veľký rodinný dom na 1 200 m² pozemku s potenciálom výstavby ďalších domov –
600,000 € 500 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²
Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má
850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Osuského | 68 m²
Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.