Novostavba rodinného domu v štandarde, Košické Olšany

Reality Košické Oľšany

Rodinný dom | 112 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Košické Olš

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košické Oľšany

349,000 € 3116 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BabonyTRE I PREDAJ polyfunkčná budova so záhradou pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kubániho | 481.64 m²

Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na predaj výborne situovanú 4-podlažnú budovu, kde je

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,650,000 € 3426 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BabonyTRE I Prenájom 2-izbový byt + bazén na streche-ROZADOL - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom - Malý raj

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Dlhá | 96 m²

Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a súkromím – Malý raj, 10 min od Bra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Babony TRE I Predaj Štýlového penziónu s hostincom v Holíči

Reality Holíč

Hotel, penzión, ubytovňa | Hollého | 380.3 m²

Tradičný rodinný penziónu s hostincom na predaj priamo v Holíči Babony TRE I Ponúka na predaj

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Holíč

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Babony TRE I Moderný 4 izbový rodinný dom v Prievoze - Kľukatá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²

Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3316 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Babony TRE I Na predaj stavebný pozemok s IS, Kvetoslavov 643 m²

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

169,000 € 263 €/m²

Top
Top

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3711 €/m²

Top
Top

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Top
Top

Prenájom 1i byt Račianska

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Račianska | 35 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Račian

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

BOSEN | Na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1967m²- Bánovce nad Bebravou.

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Horné Ozorovce | 260 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s pozemkom o výmere 1967 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

260,000 € 1000 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOVOSTAVBA: Priestranný štýlovo zariadený 3-izb. byt s terasou, predzáhradkou a garážovým státim

Reality Čadca

3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

280,000 € 3333 €/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4i bungalov 121 m² - Tuchyňa

Reality Ilava

Rodinný dom | Tuchyňa | 475 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu - Tuchyňa Hľadáte pri

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ilava

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom priestranného 3-izbového bytu / možnosť úpravy na 4-izbový / 130 m² / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie Martina Benku | 130 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s možnosťou dispozičnej úpravy na 4-izbový o celk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na prenájom 3izb. byt v GAUDI Bazová - 78 m2 + 16m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 78 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovom dome GAUDI na Bazovej ulici č.

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

JASNÁ POINT – Exkluzívny 3-izbový rohový apartmán v centre Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 65 m²

Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

466,250 € 7173 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 2i byt, loggia, pivnica, klimatizácia, Sihoť

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Sihotská | 47.5 m²

PNORF – REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, vkusne zariadený a k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

134,998 € 2842 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie