3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v
199,900 € 3119 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
420,000 € 4118 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na
179,900 € 2221 €/m²
Rodinný dom | 215 m²
Na predaj unikátny dom v srdci Trnavy – ideálny pre rodinné sídlo, prestížne firemné priestory
559,000 € 2600 €/m²
2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn
227,500 € 3483 €/m²
Rodinný dom | Zátišie | 300 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic
Info v RK
Skladový objekt | I/11 | 2,008 m²
Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v samostatnom areáli v obci Oščadnica. Areál sa na
3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna
320,000 € 3462 €/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
239,000 € 4193 €/m²
Rodinný dom | Žltá | 127 m²
Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis
789,000 € 6213 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²
Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /
750,000 € 600 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach
139,000 € 2044 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²
Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť
259,000 € 4683 €/m²
2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n
188,600 € 2690 €/m²
3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²
Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re
259,900 € 2859 €/m²
3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²
Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov
294,900 € 3783 €/m²
Rodinný dom | Študentská | 438 m²
🏡✨ DOM, KTORÝ SI VÁS ZÍSKA NA PRVÝ POHĽAD ✨🏡 Predstavte si bývanie, kde máte pokoj vidieka, do
189,000 € 432 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
399,990 € 3921 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.