Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERBERIA Exkluzívny 3 izbový byt s terasou 49,39 m2

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 119.78 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám predstavuje exkluzívny 3-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

799,900 € 6678 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

BEZRUČOVA RESIDENCE| 2-izbový byt s garážou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 82 m²

Novinka v ponuke YAMI •DOMI na prenájom 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Bezručov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

STUPAVA | Nový3-izbový 120m2 klimatizovaný byt po novej rekonštrukcii s parkovaním pre 3autá

Reality Stupava

3 izbový byt | 130 m²

Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na prenájom priestranný, kompletne novozrekonštruovaný 3-iz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Stupava

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

ZOHOR | RD s pozemkom 1212m2 na rekonštrukciu, centrum obce

Reality Zohor

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na predaj pôvodný vidiecky rodinný dom určený na kompletn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zohor

159,000 € 636 €/m²

Top
Top

LOZORNO| 5-izbový RD s garážou na pozemku 536m2

Reality Lozorno

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária Y A M I • D O M I ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lozorno

319,900 € 1280 €/m²

Top
Top

Predaj, zariadená novostavba 4 izbový dom s terasou, Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 108 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Špačince

375,000 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj, 1 izbový byt s parkovacím miestom, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | 30 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šelpice

115,000 € 3833 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba, 3 izbový byt s pozemkom, terasa, parkovanie, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

184,000 € 1822 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba, 3 izbový byt, loggia, parkovanie, vlastný pozemok, Lužianky, RED OAK

Reality Lužianky

3 izbový byt | 101 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt s loggiou v obci Lužianky,

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lužianky

179,000 € 1772 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Skladové haly na prenájom pri D1, 900 až 1000 m²

Reality Slovenská Nová Ves

Priestor pre sklad | 968 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom skladové haly v Slovenskej Novej Vsi s výborným na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Slovenská Nová Ves

2,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj, Novostavba 2 izbový byt s predzáhradkou, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v obci Boleráz, len 11 minút od

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

139,900 € 2221 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Predaj, 2 izbový byt s predzáhradkou 86 m2, Boleráz

Reality Boleráz

2 izbový byt | 63 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

145,900 € 2316 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba 3 izbový byt s loggiou a parkovacím státím, Boleráz

Reality Boleráz

3 izbový byt | 75 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou v novo projekte v obci Bolerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Boleráz

159,900 € 2132 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Hlohovec, 6 izbový rodinný dom, veľký pozemok, bazén

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Hlohovec / Gorkého | 282 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v Hlohovci, ktorý patrí medzi najatraktí

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

398,000 € 1411 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj, Rodinný dom s garážou, novostavba v centre obce Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Hľadáte rodinný dom na predaj v Bolerázi? Ponúkame novostavbu moderného dvojpodlažného rodinné

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie