2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Novostavba 3i bytu v krásnom prostredí, 84m2, PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²

🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

204,900 € 2439 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nádherná 6i vila, 335m2, Skalka nad Váhom,Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalská Nad Váhom | 335 m²

🌿 Luxusný rodinný dom s veľkorysým pozemkom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v štýle ha

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

799,900 € 2388 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Krásny 4i rodinný dom,120m2,Višňové,NMnV

Reality Višňové

Rodinný dom | Višňové | 120 m²

🏡VIANEMA | 4-izbový rodinný dom s výhľadom na Čachtický hrad | Višňové | Nové Mesto nad Váhom

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Višňové

104,900 € 874 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Byt s benefitmi domu, 4i, terasa a pozemok 450m2

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²

🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

299,900 € 1530 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj záhradná chatka so záhradou, 711 m2,Nemšová-Ľuborča

Reality Nemšová

Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemšová

132,900 € 1445 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4-izbový RD,480m2,Horenická Hôrka

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Púchovská | 120 m²

🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

258,900 € 2158 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Top
Top

TOP MAKLÉR ponúka veľký rodinný dom na 1 200 m² pozemku s potenciálom výstavby ďalších domov

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Petöfiho | 1,200 m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký rodinný dom na 1 200 m² pozemku s potenciálom výstavby ďalších domov –

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

600,000 € 500 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

Prenájom 1,5 izbového bytu na Hviezdoslavovom námestí v centrte

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²

Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 68 m²

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom nadštandardného 2 izbového bytu s parkovaním na Tomašikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

Predaj chalupy v krásnom prostredí Bielych Karpát pri Starej Turej

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 153 m²

Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj rodinného domu v Starej Turej, časť Súš

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 153 m²

Rodinný dom na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU V TICHOM VNÚTROBLOKU, BENEDIKTIHO ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Benediktiho | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt orientovaný do tichého vnú

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Luxusný, priestranný, zariadený 3 izb. byt /CENTRUM + parkovné miesto/ Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Nalepkova | 130.6 m²

Ponúkame Vám jedinečnú nehnuteľnosť a výbornú investíciu, luxusný 3 izbový byt na ul. Nálepkova

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

495,000 € 3790 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23017)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie