Veľká Záhradná Chatka | Priestranný Pozemok | Na predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 30 m²

Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj veľkú dvojpodlažnú záhradnú chatku so skvelým vybavením

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

18,000 € 600 €/m²

Rezervované - Exkluzívne na predaj rodinný dom v tichej lokalite

Reality Detva

Rodinný dom | Laštek | 164 m²

Rezervované - LDreality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Detva

275,000 € 1677 €/m²

Rodinný Dom s Veľkým Humnom | Ideálne na Podnikanie

Reality Detva

Rodinný dom | Partizánska | 125 m²

LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj starší jednopodlažný rodinný dom postavený v blízkosti

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Detva

79,900 € 639 €/m²

Predané - Vidiecky dom s hospodárstvom

Reality Detva

Vidiecky dom | 3,000 m²

Vidiecky dom v tichej obci Krné pri Detve – ideálny na bývanie, alebo ako chalupa. Ponúkame na

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Detva

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada so Skleníkom na Predaj | Bez Chatky

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 334 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok v záhradkárskej osade nad Novosadmi, ideálny na výstavbu z

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

11,000 € 33 €/m²

Rezervované | 2i Priestranný Byt | Andreja Hlinku

Reality Detva

2 izbový byt | A. Hlinku | 64 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s dobrou

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Detva

94,900 € 1483 €/m²

3i Byt v Super Lokalite na Prenájom | Novosady

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 65 m²

LDreality, s. r. o. Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v bytovom dome situovanom v obľúbenej D

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TUreality ponúka nádhernú zrekonštruovanú usadlosť 25 min od Zvolena s pozemkom 3172 m²

Reality Detva

Rodinný dom | 300 m²

Predtým ako prejdete na fotky a text, pozrite si video: https://youtu.be/hvljqJ1ZpwI Vo výhra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

289,000 € 963 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhradná chatka so skvelým vybavením | Na predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 216 m²

Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj plnohodnotnú a skvelo vybavenú záhradnú chatku v záhrad

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

24,900 € 115 €/m²

Garáž na Predaj

Reality Detva

Garáž | Záhradná | 20 m²

LDreality s. r. o., Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj garáž na Záhradnej ulici na síd

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na predaj Detva

18,500 € 925 €/m²

4i Priestranný Byt | Po Rekonštrukcii | U - čko

Reality Detva

4 izbový byt | Štúrova | 106 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 -izbový, priestorovo naozaj veľkorysý a d

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na predaj Detva

134,900 € 1273 €/m²

Rozostavané RD v lokalite Detva - Piešť I.

Reality Detva

Rodinný dom | Piešť 1 | 170 m²

Exkluzívne LDreality Vám ponúka k odkúpeniu dve rozostavané stavby rodinných domov v lokalite D

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Detva

180,000 € 1059 €/m²

MODERNÁ VÝROBNÁ HALA NA PRENÁJOM, DETVA, 10000 M2

Reality Detva

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 10,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom modernú výrobnú halu o rozlohe 11 300 m2. Hala sa nachádza v Detve v

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Detva

Cena dohodou

Exkluzívne kancelárie na prenájom, Detva, 531 m2

Reality Detva

Kancelárie, administratívne priestory | 531 m²

Ponúkame vám plne zariadené kancelárske priestory pre tímy alebo celé firmy s all inclusive slu

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Detva

Cena dohodou

Gazdovstvo s Veľkým Pozemkom | Kostolná

Reality Detva

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj hospodársku usadlosť/gazdovstvo na jedinečnom pokojnom

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Detva

220,000 € 880 €/m²

Nadštandardne Veľký Stavebný Pozemok | Krásny Výhľad

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 4,897 m²

LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka stavebný pozemok o nadštandardnej výmere 4897m v kr

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Detva

46,900 € 10 €/m²

Slnečný pozemok v Detve - Piešť I.

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Spoločnosť AUTOREALITY v zastúpení Ivana Kotrča (i.kotrc@autoreality.sk alebo 0918 40 66 56), V

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

59,900 € 60 €/m²

Predaj slnečného pozemku v obci Podkriváň, časť Piešť II

Reality Detva

Lúka, pasienok | Piešť 2 | 3,063 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok neďaleko obce Podkriváň, časť Piešť II, len 10 minút autom o

Publikované: 10.07.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Detva

66,000 € 22 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie