Len u nás! Predaj 3-izb.bytu ul.Nám.mieru v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 78.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Detve. Rozloha bytu je 78,71 m2 a nachádza sa

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Detva

120,000 € 1296 €/m²

Prenájom zariadeného 3-izb.bytu s loggiou v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | Novosady | 64.5 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o.Vám ponúka na prenájom zariadený 3.izb.byt s loggiou v Detve .Byt s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Len u nás. Predaj 3-izb.bytu s balkónom v Detve.

Reality Detva

3 izbový byt | 75.59 m²

MM Grafic Art Studio s.r.o. Vám ponúka tento priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkón

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Detva

132,690 € 1755 €/m²

Prenájom obchodného/kancelárskeho priestoru v Detve

Reality Detva

Obchodné priestory | 78 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-kancelársky priestor o rozlohe 78m2 nachádzajúci sa v Detve n

Publikované: 23.01.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Detva

490 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom prízemného obchodného priestoru v Detve

Reality Detva

Obchodné priestory | Záhradná | 123 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny obchodný priestor s bezbariérovým vstupom nachádzajúci sa v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Detva

615 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj stavebného pozemku s rozostavaným rodinným domom v Detve-Skliarovo

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Skliarovo | 1,039 m²

Chcete stavať, ale nechce sa vám čakať? V Detve - Skliarovo máme pre vás okamžité riešenie! Na

Publikované: 10.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Detva

89,000 € 86 €/m²

SLOVREAL : Predaj 4 - izbového bytu - Detva

Reality Detva

4 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 4-izbový byt o výmere 74 m² nachádzajúci sa na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

134,999 € 1824 €/m²

Predaj, polyfunkčný objekt v mestskej časti mesta Detva

Reality Detva

Objekt pre obchod | 1,305 m²

Ponúkame vám v zastúpení majiteľa polyfunkčný objekt v centre mesta Detva. K budove patria dve

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

1,200,000 € 920 €/m²

CORRIS-PREDAJ: Investičná príležitosť pod Poľanou, predaj dedičstva, pozemky a starší RD

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Piešť 1 | 28,228 m²

Ponúkame na predaj súbor nehnuteľností v rámci dedičského vyrovnania v malebnej lokalite Detva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

290,000 € 10 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 93 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt v D

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 5,000 m2 po 26,000 m2 v Detve

Reality Detva

Výrobný objekt | Jána Bottu | 5,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné a skladové priestory v modernom výrobnom parku v Detve, ktorý

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Detva

Cena dohodou

Na predaj budova s obchodnými priestormi Detva

Reality Detva

Obchodné priestory | Partizánska | 450 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj historickú budovu s obchodnými prie

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Detva

299,000 € 664 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Na predaj 3 izbový byt so 4 lodgiami. Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Detva

119,900 € 1578 €/m²

člen NARKS

Na predaj záhradná chata s vlastným pozemkom v Detve

Reality Detva

Záhradná chatka | 327 m²

Realitná spoločnosť REALLS vám v zastúpení majiteľa s radosťou predstavuje jedinečnú príležitos

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

18,000 € 55 €/m²

Znížená cena! Rodinný dom so slnečnou záhradou - Detva, Kostolná

Reality Detva

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Exkluzívna ponuka pre život v súlade s prírodou Predstavujeme Vám výnimočnú nehnuteľnosť nachá

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Detva

180,000 € 450 €/m²

2 izb. byt centrum TOP rekonštrukcia

Reality Detva

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²

- TOP Lokalita ( bezpproblemove parkovanie, detske ihrisko, slusni susedia ) centrum mesta M. R

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Detva

98,800 € 1715 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

Na predaj v Detve trojizbový byt v pôvodnom stave. Byt má 76 m2, 4 loggie, plus pivnica. Na byt

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

127,000 € 1671 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Detva

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v Detve o výmere 68 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí v

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

118,500 € 1381 €/m²

Výrobná hala na prenájom v Detve

Reality Detva

Priestor pre sklad | 11,500 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÚ VÝROBNÚ HALU V DETVE NA STREDNOM SLOVENSKU. LOKALITA: • Detva

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Detva

Cena dohodou

1 - izbový byt, dva balkóny, parkovacie miesto, Nové Záhrady Detva

Reality Detva

1 izbový byt | Štúrova | 29 m²

Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Detva

76,000 € 2621 €/m²

DIRECTREAL|Predaj pozemkov v Detve

Reality Detva

Orná pôda | Skliarovo | 5,778 m²

Directreal Stred - Directreal Stred ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa 3 pozemky na parce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

13 € 0 €/m²

BOSEN | Vidiecka usadlosť na polosamote, pozemok 3100 m2.

Reality Detva

Vidiecky dom | 181 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj unikátnu vidiecku usadlosť na polosamote v lukratívnej časti D

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Detva

239,000 € 1320 €/m²

člen NARKS

SLOVREAL: Predaj 3 - izbového bytu v Detve

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², situovaný na 4. p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

119,999 € 1667 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s udrž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

155,000 € 1033 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie