HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1882 m2 Detva - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,882 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: DT-69752

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

49,999 € 27 €/m²

PRENÁJOM - 2 izbový byt - Detva

Reality Detva

2 izbový byt | 64 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 2-izbový byt s lodžiou v ce

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj- stavebný pozemok- 2440 m2 - Detva- Piešť I. - Skalenec

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 2,440 m²

XEMAR (gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780), exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 15.02.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

39,040 € 16 €/m²

PRENÁJOM - Kancelársky priestor - Detva

Reality Detva

Kancelárie, administratívne priestory | 51 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom kancelársky priestor v Detv

Publikované: 03.10.2019 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Detva

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Kancelárske priestory - Detva

Reality Detva

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom moderné kancelárske priesto

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Detva

550 €/mesiac

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 874 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrajove

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

55,062 € 63 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,821 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

47,000 € 26 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v krásnom prostredí Detvy

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,240 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj stavebný pozemok s roz

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

73,000 € 59 €/m²

PRENÁJOM - 1 izbový byt - Detva

Reality Detva

1 izbový byt | 39 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 1-izbový byt na

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ - Garáž - Detva

Reality Detva

Garáž | 19 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj murovanú garáž v centre mesta

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

17,750 € 934 €/m²

PREDAJ - 4 izbový byt Detva

Reality Detva

4 izbový byt | 96 m²

XEMAR ( lenka.melichova@xemar.sk a jozef.kret@xemar.sk alebo 0918 101 696 a 0915 142 544 ) ponú

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

134,900 € 1405 €/m²

PREDAJ - 2 rodinné domy - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 2 rodinné domy s 2

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

158,000 € 1053 €/m²

PREDAJ - Hospodárska usadlosť - Detva

Reality Detva

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok s

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Detva

255,000 € 1700 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 4,496 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v Detve, časť Kostoln

Publikované: 06.04.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

71,936 € 16 €/m²

PREDAJ - 3 izbový byt s garážou - Slatinské Lazy

Reality Detva

3 izbový byt | 91 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s 2 b

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Detva

119,000 € 1308 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 64 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3-izbový byt s lodžiou vo v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - Garáž Detva

Reality Detva

Garáž | 0 m²

XEMAR ( lenka.melichova@xemar.sk a jozef.kret@xemar.sk alebo 0918 101 696 a 0915 142 544 ) exkl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

18,900 €

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 1,822 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

49,000 € 27 €/m²

PREDAJ - Závodná kuchyňa s ubytovaním - Detva

Reality Detva

Prevádzkový areál | 1,000 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj závodnú kuchyňu s ubytovaním

Publikované: 04.06.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Detva

450,000 € 480 €/m²

PRENÁJOM - 2 izbový byt - Detva

Reality Detva

2 izbový byt | 60 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom a čiastočne zari

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Detva

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok - Detva/Kalamárka- P003JP

Reality Detva

Lúka, pasienok | Kaľamárka | 4,239 m²

Exkluzívne ponúkame 4239m2 rozľahlý slnečný, mierne svahovitý pozemok v lokalite Detva-Kalamárk

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Detva

29,000 € 7 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 3 izbový byt s komorou v centre mesta Detva, 15min autom od Zvolena - 3B011JP

Reality Detva

3 izbový byt | Obrancov Mieru | 76.46 m²

Realitná kancelária OVERENÉ REALITY ponúka na predaj slnečný, priestranný 3-izbový byt nachádz

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Detva

120,000 € 1569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i Byt | Novostavba | Vlastná Záhrada

Reality Detva

3 izbový byt | Štúrova | 51 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 -izbový zariadený byt s vlastnou záhradou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Detva

98,700 € 1935 €/m²

Záhradná Chatka v Detve na Predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 142 m²

Ponúkame Vám na predaj menšiu útulnú záhradnú chatku v záhradkárskej osade nad Novosadmi. • ro

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

9,500 € 67 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie