Na predaj záhradná chatka – Trenčín, Juh (záhrady za Halalovkou)

Reality Trenčín

Záhradná chatka | Halalovka | 16 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále ostanete „na skok od civilizácie? Tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

23,900 € 1494 €/m²

Predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1554m2 v Lužiankach

Reality Lužianky

Záhradná chatka | Ciolkovského | 10 m²

VitoReality ponúka na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 1554m2 v Lužiankach. Pozemok je umies

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 02.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Lužianky

34,000 € 3400 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - záhrada s chatkou osada Hliník Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | osada Hliník | 267 m²

🏡 Záhradná chatka na predaj – osada Hliník, Nové Zámky Cena: 34 000 € Pozemok: 283 m² Úžitko

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

34,000 € 127 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZÁHRADNÁ CHATKA S KRÁSNYM VÝHĽADOM - HORNÉ SRNIE, TN

Reality Horné Srnie

Záhradná chatka | 50 m²

V malebnom prostredí na kopci nad Horným Srním pri Trenčíne, nový majiteľ tejto útulne zariaden

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Srnie

59,000 € 1180 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - Záhradná chatka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | Podtatranského | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj záhradnú chatku na pozemku o výmere 393 m² v Liptovskom Mikuláši

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

28,900 € 903 €/m²

Záhradná chatka 1,5-izbová, ktorá plnohodnotne nahradí trvalé bývanie s pozemkom a malou záhradkou na hranici m. č. Ružinova ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Pod gaštanmi | 159 m²

NA KÚPU JE POTREBNÁ LEN HOTOVOSŤ, resp. zabezpečenie HÚ inou nehnuteľnostou. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

119,000 € 748 €/m²

LEGEND - Murovaná chatka v Kolárove, časť Čergov, pozemok 422 m2, kúpeľňa, kuchynský kút

Reality Kolárovo

Záhradná chatka | Čergov | 25 m²

*** KRÁSNE PROSTREDIE, NEĎALEKO VÁH, RYBNÍK, CYKLOTRASA *** *** Všetky fotografie nájdete na n

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovo

34,500 € 1380 €/m²

LEGEND - *** P.R.E.D.A.N.É. *** - Krásna záhrada s malou murovanou chatkou v Kolárove časť Čergov, 399 m2

Reality Kolárovo

Záhradná chatka | Čergov | 15 m²

*** P.R.E.D.A.N.É. *** *** MUROVANÁ CHATKA, OVOCNÉ STROMY, NEĎALEKO VÁH, RYBNÍK, CYKLOTRASA **

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kolárovo

1 € 0 €/m²

PREDAJ MUROVANEJ ZÁHRADNEJ CHATKY POVAŽSKÝ CHLMEC + DOHODA

Reality Žilina

Záhradná chatka | Považský Chlmec | 35 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej osade v Po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

74,900 € 2140 €/m²

AARK: Záhradna chata - 1.381 m² pozemok, PRAŠNÍK - 15 km od Piešťan

Reality Prašník

Záhradná chatka | Nezadaná | 50 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk V zastúpení klient

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prašník

44,000 € 880 €/m²

Bývajte priamo pri Vajnorskom Jazere

Reality Bratislava-Vajnory

Záhradná chatka | vajnory | 83 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 3133 €/m²

Slnečný viničný dom, 18 m2, Strážny Vrch, okr. Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | - | 18 m²

SaleA- Váš realitný partner Vám ponúka na predaj viničný domček, 18 m2 a celková výmera pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,990 € 3555 €/m²

PREDAJ: Záhrada s chatkou Uľany nad Žitavou 401m2; Cena v RK

Reality Úľany nad Žitavou

Záhradná chatka | 16 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj záhradu s murovanou poschodovou chatkou v tichom

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

38,500 € 2406 €/m²

VÍNNY DOMČEK S PIVNICOU A VINIČOM V OBCI CHOTÍN

Reality Chotín

Záhradná chatka | Vinohradská | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj vínny domček s pivnicou v obci Chotín, okres Komárno. Má 2 nadzemné pod

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chotín

19,900 € 332 €/m²

Záhradná chatka Oremburská

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | Oremburská | 369 m²

Predám slnečnú záhradku na Oremburskej ulici časť Fončorda. Záhradka je prevažne rovinatá s vla

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

39,990 € 108 €/m²

Záhradná chata na relax v tichom prostredí v obci Prellenkirchen, AT len 15km od Bratislavy

Reality Prellenkirchen

Záhradná chatka | Rakúsko | Prellenkirchen | Heideweg

Ponúkame na predaj záhradnú chatku, ÚP 30 m2 s menším pozemkom v rakúskej obci Prellenkirchen l

Publikované: 06.01.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Prellenkirchen

35,000 € 1167 €/m²

Veľká záhrada so záhradnou chatkou, Sečovce časť Balambir

Reality Sečovce

Záhradná chatka | Sečovce | 25 m²

Chcete na víkend niekam von? Ponúkame Vám záhradu s veľkým pozemkom a rekreačnou chatkou s ter

Publikované: 07.06.2019 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

22,000 € 556 €/m²

Záhradná chatka, Dubnica n/V, Lieskovec, 765 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhradná chatka | Lieskovec | 46 m²

Na predaj záhradná chatka s krásnym pozemkom v záhradkárskej oblasti Lieskovec v Dubnici nad Vá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

28,000 € 609 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÉ !!! CHATKA SO ZÁHRADOU - PARTIZÁNSKE - NÁVOJOVCE

Reality Partizánske

Záhradná chatka | Partizánske | 38 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj útulnú záhradnú chatku so slnečnou záhradou o celkovej výmere 4

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

26,000 € 710 €/m²

Pekná záhrada s chatkou, terasou a krbom na okraji mesta.

Reality Levice

Záhradná chatka | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatkou, ktorá sa nachádza v okrajovej časti mesta Levice na s

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

51,999 € 1900 €/m²

Rekreačná chata - Bohdanovce nad Trnavou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Záhradná chatka | Nezadaná | 406 m²

Máme pre Vás na predaj slnečný pozemok ( záhradu ) s chatkou, ktorú je možné využiť aj na celor

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bohdanovce nad Trnavou

59,900 € 148 €/m²

Rekreačná chata v tichej záhradkárskej oblasti Hruň – Sečovce

Reality Sečovce

Záhradná chatka | Sedlárska | 412 m²

EXKLUZÍVNE: Shark real Vám ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v obľúbenej

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

25,000 € 61 €/m²

Na predaj murovaná chatka na celoročné bývanie

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj chatku na celoročné bývanie. Chatka je murovaná, na prízemí je obývačka

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

69,000 € 1150 €/m²

Na predaj celoročne obyvateľná chatka v lokalite Elsvit Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | Ľanová | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj celoročne obyvateľnú chata po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Elsvit

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

74,000 € 2114 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie