Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top
Top

Pečeňady- Ponúkame na predaj krásnu záhradu s chatkou perfektná na víkendy a pestovanie

Reality Pečeňady

Záhradná chatka | Nezadaná | 18 m²

Na predaj priestranná záhrada s chatkou v obci Pečeňady Ponúkame na predaj krásnu záhradu o vým

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Pečeňady

89,000 € 4944 €/m²

VIVAREAL* 2 POZEMKY so záhradnou chatkou, výmera spolu 550 m2, Kamenný Mlyn, cca 3 km Trnava

Reality Trnava

Záhradná chatka | Kamenný Mlyn | 25 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava

103,000 € 4120 €/m²

Predaj Záhradná chatka s pozemkom Mojšova Lúčka

Reality Žilina

Záhradná chatka | Mojšová Lúčka | 15 m²

Romdom Reality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o výmere 272m2 + 15m2 chata v osobno

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

48,000 € 3200 €/m²

Predaj chaty s veľkým pozemkom v Hranovnici na Dubine

Reality Hranovnica

Záhradná chatka | Dubina | 624 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

59,500 € 95 €/m²

Pozemok so záhradnou chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 9374 €/m²

Záhradná chatka /402 m2/ Žilina - Budatín/ Dubeň

Reality Žilina

Záhradná chatka | 402 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 20 m2 / a so záhradou,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

22,500 € 56 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačný pozemok so záhradnou chatkou, Kavečany 475 m2, Vitalina

Reality Košice-Kavečany

Záhradná chatka | 14 m²

Len u nás ponúkame na predaj príjemný rekreačný pozemok s menšou chatkou v metskej časti Košice

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

67,000 € 4786 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ZÁHRADA S CHATKOU V KOMÁRNE

Reality Komárno

Záhradná chatka | Novozámocká cesta | 15 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatkou v Komárne v lokalite pri čerpačke

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

23,000 € 1533 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA EXKLUZÍVNE DR.DOMOV - NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA, HANDLOVÁ

Reality Handlová

Záhradná chatka | 50 m²

Záhradná chatka v Handlovej - miesto, kde vypnete hlavu a zapnete pokoj :) Hľadáte únik z mest

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Handlová

52,900 € 1058 €/m²

Záhrada s dvoma chatami, Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | Nezadaná | 45 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu s dvoma chatkami v krásnom prostredí záhradká

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

69,000 € 1533 €/m²

Veľmi pekná rekreačná chatka s pozemkom 298 m2 v PD – Sad 600-ročnice

Reality Prievidza

Záhradná chatka | Sebedražská cesta | 298 m²

REKREÁCIA – RELAX- ZÁHRADKÁRČENIE – GRILOVAČKA - ODDYCH Ponúkame na predaj veľmi peknú upra

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievidza

36,990 € 124 €/m²

NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA 18M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | Novomestská | 18 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj záhradnú chat

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

7,000 € 389 €/m²

REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 450M2, KUNOV-ZO III, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 20 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj jednopodlažnú

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

45,500 € 2625 €/m²

REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 475M2, KUNOV-ZO I, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 50 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj trojpodlažnú m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

65,000 € 1300 €/m²

REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 501M2, KUNOV-ZO II, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 35 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú m

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

Info v RK

VÝRAZNÁ ZĽAVA REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 507M2, KUNOV-ZO I, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | 30 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

55,000 € 1833 €/m²

ZÁHRADA S CHATKOU, POZEMOK 368 M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | M. Šimonoviča | 368 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

17,500 € 48 €/m²

EXKLUZÍVNE / záhradný domček v záhrad. osade Kacvinky, Ľubic

Reality Ľubica

Záhradná chatka | Ľubica | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality KEŽMAROK ponúka na predaj drevený záhradný domček, ktorý sa nachád

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubica

21,000 €

Na predaj záhradka s chatkou , Prešov Pod Kamennou baňou

Reality Prešov

Záhradná chatka | Pod Kamennou baňou | 0 m²

🌿 CHCETE RELAX S VÝHĽADOM NA PREŠOV? 🍎 ZÁHRADA S CHATKOU NA PREDAJ! 🏠 Hľadáte kúsok vlastnej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

22,500 €

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK 445 m2, GEDER, KOŠICKÁ NOVÁ VES

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhradná chatka | Geder | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Geder v Košickej Novej Vsi. Na pozemku sa nachá

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Košická Nová Ves

55,000 €

ZÁHRADA S CHATKOU KRÁĽOVA NAD VÁHOM - ŠAĽA

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | Kráľova nad Váhom | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame Vám na predaj slnečnú a starostlivo udržiavanú záhradu s

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026