TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod názvom FELBANKA SPÚŠŤAME PREDAJ PRVEJ ETAPY BYTOVÉHO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38.5 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 6494 €/m²

MALINA FELBANKA = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE (aj s predzáhradkami)

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 57 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4035 €/m²

Štýlová chalupa na Záhorí v obci ZÁVOD

Reality Závod

Chalupa, rekreačný domček | Štúrova | 65 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj štýlovú rekreačnú chalupu na Záhorí, v c

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závod

107,900 € 1660 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 1-izbový byt v centre Nitry

Reality Nitra

1 izbový byt | Nábrežie mládeže | 36 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na prenájom plne zariadený 1-izbový byt v atraktívnej lokalite St

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 3-izbový byt - sídlisko Váh, Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | Okružná | 67 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom 3-izbový byt nachádz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový priestranný byt, terasa a parkovanie, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

2 izbový byt | Nezadaná | 73.8 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt (byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Svätoplukovo

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rodinný dom s priestranným pozemkom 2266 m² - Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | Staničná | 122 m²

Spoločnosť Findigo ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľký Kýr, situovaný na priestrannom poz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

180,000 € 1475 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- 3-izbový byt s potenciálom, Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2179 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2-izbový byt byt s predzáhradkou v srdci Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Krátka | 60 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 4-izbový luxusný rodinný dom s investičným pozemkom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 260 m²

Spoločnosť Findigo vám v zastúpení majiteľa predstavuje jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

450,000 € 1731 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENÁJOM - 2-izbový moderný byt v novostavbe, Zelené Dvory- Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ – Garáž na predaj v meste Galanta za kaštieľom

Reality Galanta

Garáž | Nezadaná | 19 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj garáž v meste Galanta – lokalita za kaštieľom, v blízko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Galanta

22,900 € 1205 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ CHATA SO ZÁHRADOU, OBEC SOKOĽ , KOŠICE - OKOLIE

Reality Sokoľ

Záhradná chatka | 72 m²

Na predaj chata so záhradou v obci Sokoľ – lokalita Uhrinč. Ponúkame na predaj slnečnú záhradu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sokoľ

99,000 € 1375 €/m²

Novinka
Novinka

3 izb. byt v úplnom centre pri Šafárikovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovičova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v úplnom centre Starého mesta na Dobrovičovej ulici neďaleko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom na predaj v obci Povoda.

Reality Povoda

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu v obci Povoda – len pár minút od Dunajskej Stred

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Povoda

225,000 € 1875 €/m²

Novinka
Novinka

Nové rodinné domy, 5 min do centra Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Slnečné Stráne | 149 m²

Objavte prémiové bývanie v novom projekte SLNEČNÉ STRÁNE v Banskej Bystrici! Tieto moderné rodi

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj priestranný bungalov v obci Lackovce

Reality Lackovce

Rodinný dom | Lackovce | 135 m²

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=2z4SGGJ2QAL video obhliadka: https://www.youtu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lackovce

295,000 € 2185 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | NA PREDAJ | investičný pozemok | Rusovce | výborná poloha

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Pri Pieskovom Hone | 7,346 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 20001 m2, ktoré sa nachádzajú v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

125 €/m2 125 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Veľkometrážny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Ivanka pri Dunaji

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 635 m²

Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | Na PREDAJ | 4izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 146.3 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny nadštandardný 4 izb. byt/ateliér v najrýchlejšie sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 5809 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1,5-izbový byt s výhľadom v obľúbenej časti Trnavy

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 35 m²

Ponúkame na prenájom pekný, svetlý a moderne zariadený 1,5-izbový byt na ulici Andreja Kubinu v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Trnava

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom od 20m2 | Jarabinková ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 20 m²

GRAVITAS vám ponúka kancelárske priestory na prenájom. Predmetom prenájmu je administratívna bu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | nebytový priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 171 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 171,00 m2 v novom a jedineč

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 18 €/m2

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23003)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Upresniť hľadanie