GRAVITAS | 5-izbový veľkometrážny byt v srdci Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 187.81 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt, ktorý je súčasnou dispozíciou výborne prispôsobený

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

639,000 € 3402 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 34.1 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 46.9 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s lodžiou Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 50.34 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Malé a Stredne Veľké Kancelárie | PRENÁJOM | Prievozská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 80 m²

Hľadáte ideálne pracovné zázemie pre seba alebo svoj tím? GRAVITAS vám ponúka širokú škálu kanc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na PREDAJ | obchodný priestor | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 59.9 m²

GRAVITAS vám ponúka atraktívny nebytový priestor na predaj o výmere 59,90 m2 v novom a jedinečn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

3,000 €/m2 50 €/m2

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence |Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 43.9 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Pozemok na výstavbu rodinného domu - Senecká, Veľký biel

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | Senecká | 799 m²

Ponúkame na predaj pozemok s funkčným využitím na výstavbu rodinného domu na Seneckej ul. vo Ve

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

111,900 € 140 €/m²

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou | Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.72 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 54.09 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.71 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 43.52 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s lodžiou BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 49.46 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 47.58 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 2-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 52.09 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Stavebný pozemok v Bernolákove, Višňová ulica

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 700 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v peknom prostredí Bernol

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Nadštandardná 4-izbová terasová vila na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Svätovavrinecká | 113 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny terasový 4-izbový RD s krásnymi výhľadmi na panorámu mesta Bratis

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

864,000 € 7646 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Budova s apartmánmi alebo medicínske centrum, 9 park. miest

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Na varte | 533 m²

Na začiatku Koliby- ul. Na varte ponúkame exkluzívne na predaj zaujímavú budovu s nebytovým pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,800,000 € 3377 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22994)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Upresniť hľadanie