Pozemok pre rodinné domy | 570 m²
190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk
65,000 € 114 €/m²
Garáž | 25 m²
Ponúkame na prenájom jednu z troch nových garáži (skladový priestor) na Vrbovskej ceste v Piešť
160 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Vajanského 58 | 64 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky
684 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 509 m²
190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 537 m²
189807 - Predám stavebný pozemok o ploche 537m2 nachádzajúci sa len necelé 4km od kúpeľného mes
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²
Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
Cena dohodou
Garáž | Dvojkrížna | 16 m²
Číslo ponuky : 2745, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V
130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šaľa - Veča | 1,500 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom v lokalite Šaľa – Veča. Na stave domu nezáleží. P
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 50-70 m² v lokalitách Brati
800 €/mesiac
3 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Bratislave, v m.č. Nové Mesto, Kramáre, Karlova
250,000 €
Kancelárie, administratívne priestory | 42 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláske prietory 42 m2 v Nitre na pešej zóne. Kancelária sa nachád
386 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Hľadáme zaujímavý 2 izbový byt v zaujímavej lokalite v Starom meste v Nitre. Stav bytu nerozhod
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
Súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, zariadený v Nitre. Lokali
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 36 m²
Hľadáme 1 izbový byt na kúpu v Nitre. Lokalita nerozhoduje. Za každú ponuku vopred ďakujeme. V
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | jozefov dvor | 638 m²
PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? T
125 €/m2 125 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²
190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan
120 €/m2 120 €/m2
2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b
155,000 € 2719 €/m²
Objekt pre obchod | 1,968 m²
V peknom tichom prostredí obce Pravenec, iba 10 kilometrov od okresného mesta Prievidza predáme
412,000 € 209 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko
Investícia pri Jadrane: exkluzívny stavebný pozemok 1300 m² – Murvica, obec Poličnik [b]Cena s
93,000 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 561 m²
189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce
72,369 € 129 €/m²
1 izbový byt | Centrum | 45 m²
Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45
499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²
943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m
54,550 € 65 €/m²
Orná pôda | 1,500 m²
180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme
9,800 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 772 m²
Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro
73.5 €/m2 74 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.