Na prenájom garáž, 16 m², v garážovom dome, Dvojkrížna ul., voľný od 1.7.2026

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Dvojkrížna | 16 m²

Číslo ponuky : 2745, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj tehlový 3-izbový byt s garážou a záhradkou - NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | 96 m²

Číslo ponuky : 2565 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

150,000 € 1563 €/m²

Komerčný stavebný pozemok 2 500 m2 - Trenčianske Bohuslavice, NMnV

Reality Trenčianske Bohuslavice

Komerčná zóna | 2,500 m²

Číslo ponuky : 190589 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena dohodou

Stavebný pozemok o výmere 621 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | 621 m²

Číslo ponuky: 2595 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

74 €/m2 74 €/m2

Investičný pozemok "záhrada" o výmere 691 m2 - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhrada | Ľ. Podjavorinskej | 691 m²

Číslo ponuky : 189981 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

32,500 € 47 €/m²

Investičný pozemok o výmere 17 261 m2 - len 3 km od Nového Mesta n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Orná pôda | 17,261 m²

Číslo ponuky : 937042 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Kúpa – rodinný dom, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Šaľa - Veča | 1,500 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom v lokalite Šaľa – Veča. Na stave domu nezáleží. P

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Šaľa

Cena dohodou

Kúpa veľký 3 izbový byt po rekonštrukcii, Nitra. Hotovosť!

Reality Nitra

3 izbový byt | 0 m²

Súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, zariadený v Nitre. Lokali

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Rekreačný pozemok pri lese 1 139 m2 - možnosť výstavby chatky - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Rekreačný pozemok | 1,139 m²

Číslo ponuky: 2664 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

30 €/m2 30 €/m2

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA*** Podnikateľský objekt Pravenec, pozemok 1968 m2

Reality Pravenec

Objekt pre obchod | 1,968 m²

V peknom tichom prostredí obce Pravenec, iba 10 kilometrov od okresného mesta Prievidza predáme

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Pravenec

412,000 € 209 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 561 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 561 m²

189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

72,369 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Obchodný priestor Ilava, ul. Ružová, 30 m2

Reality Ilava

Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²

Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Ilava

89,000 € 2967 €/m²

Záhrada 407 m2 s podpivničenou základovou doskou, Soblahov

Reality Soblahov

Rekreačný pozemok | 407 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemkok - záhradu v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Soblahov

19,900 € 49 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt Dubnica nad Váhom 45 m2

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Centrum | 45 m²

Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predám Stavebný pozemok Čereňany, 845 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²

943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

54,550 € 65 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Pravenec, 772 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 772 m²

Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

73.5 €/m2 74 €/m2

2+kk byt - WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 49.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

253,900 € 5129 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusná Vila – výnimočné bývanie v Prešove

Reality Prešov

Rodinný dom | 433 m²

Hľadáte niečo viac než len dom? Vila 212 vám prináša spojenie moderného dizajnu, komfortu a jed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

990 € 2 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom rodinného domu

Reality Žilina

Rodinný dom | 100 m²

Dream Reality Vám ponúka na prenájom priestranný a kvalitne postavený tehlový, zateplený rodinn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Žilina

1,020 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Bungalov s garážou v srdci Ružinova – Štedrá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Štedrá | 100 m²

Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

442,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Cabanova ul. 2 izbový byt s balkónom v nadstavbe na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 38.14 m²

Dúbravka, Cabanova ulica 2 izbový byt s výmerou 38,14 m2 na predaj. Bytový dom sa nachádza v ti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4719 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, 3 izbový byt nová strecha, kúrenie a elektrina, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

Hľadáte bývanie s pocitom rodinného domu, ale za cenu bytu? Máme pre vás 3-izbový byt (z dispoz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

124,900 € 1784 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23003)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Upresniť hľadanie