Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

Na predaj ORNÁ Pôda Dežerice 85000 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 85,000 m²

2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.25 €/m2 2 €/m2

SKVELÁ PONUKA!!! 5 izbový rodinný dom s garážou, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

Prenájom 4-bytovej novostavby typu bungalov, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 120 m²

[b]179406[/b] - Ponúkam na prenájom novostavbu 4-izbového, moderného rodinného domu, typ bungal

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Moravany nad Váhom

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

TOP ponuka Zadar: 2i byt s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami!

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

166,740 € 3000 €/m²

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

Predaj pozemku 401 m² v záhradkárskej oblasti – Drahovce Hať

Reality Drahovce

Rekreačný pozemok | 401 m²

958420 - Ponúkame na predaj veľmi pekný a udržiavaný pozemok o výmere 401 m² v obci Drahovce, v

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

39,900 € 100 €/m²

NOVOSTAVBA ! Dvojizbový byt 59 m2 s výhľadom na more ZADAR, Novalja

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj

182,000 € 3085 €/m²

Predaj pozemku na bývanie 523m2, Západná, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²

190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

225 €/m2 225 €/m2

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta

Reality Piešťany

1 izbový byt | Piešťany | 36 m²

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta. Lokalita ani stav nerozhoduje.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2778 €/m²

Na predaj 2,5 izbový byt s veľkou terasou 56 m² + 43 m², Krížna ul., Staré Mesto, kúpou voľný

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 56 m²

Číslo ponuky : 2766, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,900 € 4820 €/m²

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 8 853 m2 - priemyselná zóna - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V

Reality Trenčianske Bohuslavice

Komerčná zóna | 8,853 m²

Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

KÚPA –3-izbový byt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Veča | 70 m²

Hľadáme ideálne bývanie pre konkrétneho klienta, ktorý už dnes čaká na svoju príležitosť. Do p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

135 € 2 €/m²

Pekný stavebný pozemok 762m2 Nitra - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

75,000 € 98 €/m²

VISOLAJE-STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Visolaje

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Visolaje

79,999 € 129 €/m²

Kancelárske/ obchodné priestory 112 m2, pešia zóna Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | 112 m²

176356 - Ponúkame Vám na prenájom obchodné/ kancelárske priestory 112,53 m2 v Nitre na pešej zó

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kúpa 3 izbový byt Staré Mesto/ Centrum, Nitra - PLATBA V HOTOVOSTI!

Reality Nitra

3 izbový byt | 0 m²

Kúpime 3 izbový byt v Starom Meste (alebo v zaujímavej lokalite na Chrenovej) v Nitre. Aspoň po

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom v Nemšovej, pozemok 2216 m2 SUPER CENA

Reality Nemšová

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ, DVOJGENERAČNÝ rodinný dom v malom, pokojnom a veľmi vyhľadávano

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nemšová

285,000 € 1583 €/m²

3 izbový byt Trenčín - Kubrá 77m2, balkón

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 77m2 vo vyhľadávanej lokalite Trenčín - Kubrá, u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,900 € 1999 €/m²

Na predaj Chata Horná Breznica, pozemok 5084 m2

Reality Horná Breznica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

189971 V krásnom prostredí nad obcou Horná Breznica predáme úplne novú drevenú chatku, postaven

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Breznica

79,900 € 1141 €/m²

2 - izbový byt Trenčianske Teplice 47m2 + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 2445 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Nimnica, 700 m2

Reality Nimnica

Pozemok pre rodinné domy | Nimnica | 700 m²

189288 V peknej tichej lokalite obce predáme stavebný pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 700m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

125 €/m2 125 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30362)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23017)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie