Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + BALKON + ŠPAJZA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 65.76 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65,76m2 s balkom, š

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1969 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM: 3 izb.byt + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 79m2

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 62.1 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v CENTRE mesta Levice s loggi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1546 €/m²

Novinka
Novinka

Humenská ulica, 3 izbový byt 55m2 + loggia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 55 m²

FENIX reality exluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m² na Humenskej ulici v Košic

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,000 € 3618 €/m²

Novinka
Novinka

REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

255,000 €

REALITY COMFORT - Nebytové priestory pre vaše podnikanie

Reality Bánovce nad Bebravou

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska | 12.2 m²

Hľadáte vhodné nebytové priestory pre vaše podnikanie? Ponúkame na prenájom nebytové priestory

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bánovce nad Bebravou

170 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

„Rezidencia PARK“ – Moderný podnikateľský priestor č.5

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Sama Chalupku | 49.07 m²

„Rezidencia PARK“ je jedinečný projekt, ktorý spája moderný štýl bývania a podnikania, špičkové

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REALITY COMFORT - Na prenájom kancelária v centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 33.92 m²

Hľadáte moderné kancelárske priestory na ideálnom mieste? Máme pre vás výbornú ponuku! V polyfu

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V BOJNICIACH - RODINNÝ DOM S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM

Reality Bojnice

Rodinný dom | Svätoplukova | 252 m²

Hľadáte pokojnú adresu vo vyhľadávanej lokalite, priestrannú záhradu, funkčnú dispozíciu a pote

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bojnice

250,000 € 992 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

140,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

190,000 €

REALITY COMFORT - Moderný, elegantný bungalov s krásnou záhradou v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | J.Matušku | 125 m²

Ponúkame na predaj moderný a elegantný 3-izbový bungalov v Bánovciach nad Bebravou, ktorý spája

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

359,000 € 2872 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 148.97 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

310,000 € 2081 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 84.38 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

310,000 € 3674 €/m²

REALITY COMFORT - Nadštandardný rodinný dom s krásnou záhradou

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | Žitná -Radiša | 203 m²

Hľadáte dom, ktorý vám ponúka viac ako len strechu nad hlavou? Toto je miesto, kde sa každý deň

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

Cena dohodou

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

137,000 €

REALITY COMFORT - 3-izbový byt vo výbornej lokalite Starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | Malá | 61 m²

Predstavujem vám výborne riešený byt s dvomi spálňami a priestrannou obývačkou na obľúbenom Sta

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

102,000 € 1672 €/m²

REALITY COMFORT - Dvojkancelária v centre Prievidze

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Centrum | 33.53 m²

Ponúkame na prenájom modernú 2-kanceláriu – miesto pre vaše podnikanie priamo v centre mesta Pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

285 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

„Rezidencia PARK“ – Moderný podnikateľský priestor o výmere 71,68 m²

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Sama Chalupku | 71.68 m²

Predstavujeme vám „Rezidenciu PARK“, jedinečný projekt, ktorý spája kvalitnú rekonštrukciu, mod

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A103

Reality Trenčianske Teplice

Loft | Hviezdoslavova 3 | 58.67 m²

Moderný loft v ikonickej budove priamo v centre mesta Trenčianske Teplice Ponúkame na predaj z

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

135,000 € 2301 €/m²

REALITY COMFORT - Rezidencia THERMAE - Dizajnový loft A105

Reality Trenčianske Teplice

Loft | Hviezdoslavova 3 | 71.2 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

150,000 € 2107 €/m²

REALITY COMFORT - parkovacie miesto v Rezidencii Bojnice

Reality Bojnice

Garáž | Medzi jarkami | 11 m²

V exkluzívnej ponuke máme na predaj parkovacie miesto č. 97 v projekte Rezidencia Bojnice, v je

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bojnice

9,700 € 882 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Rezidencia THERMAE ponúka rekonštrukciu, prístavbu a nadstavbu budovy v známom kúpeľnom meste T

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (22943)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie