Prenájom obchodného priestoru / showroomu v Prievidzi

Reality Prievidza

Obchodné priestory | 90 m²

Ponúkame na prenájom výborne situovaný obchodný priestor v Prievidzi, nachádzajúci sa v blízkos

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Priestory na prenájom Prievidza

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom s garážou na 611 m² pozemku v Bojniciach

Reality Bojnice

Rodinný dom | Martina Rázusa | 158.6 m²

Nie každý dom musí byť naleštený, voňavý po novom lamináte a tváriť sa, že práve zišiel z katal

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

Prenájom 3-izbového bytu s loggiou, Prievidza – Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Bernoláka | 69 m²

Hľadáte pekný prenájom bez kompromisov, kam sa stačí len nasťahovať? Vaša Realitná ponúka na pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný Pozemok v Chvojnici s výmerou 1 886 m²

Reality Chvojnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,886 m²

V obci Chvojnica, okres Prievidza, ponúkame na predaj pozemok o výmere 1 886 m², situovaný v kr

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Chvojnica

62,900 € 33 €/m²

PENZIÓN S DLHODOBOU TRADÍCIOU - KOSTOLNÁ VES

Reality Kostolná Ves

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 800 m²

Vaša Realitná vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť. Jedná sa o zabehnutý, kompletne vyb

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Objekty na predaj Kostolná Ves

560,000 € 700 €/m²

Rezervované - Elegantný 3 izbový byt Staré sídlisko Prievidza 66 m2 balkón šatník

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. H. Gavloviča | 66 m²

Predstavujeme vám výnimočný byt, ktorý od prvého momentu pohladí vašu dušu. Vaša Realitná Vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

NA PREDAJ – Objekt vhodný na výstavbu bytového domu

Reality Prievidza

Apartmánový dom | Podhorská | 250 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s veľkým potenciálom vo vyhľadávanej lokalite – Veľká Lehôtka.

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na predaj Prievidza

249,990 € 1000 €/m²

Investícia alebo bývanie v centre Bojníc + právoplatné stavebné povolenie na ďalší rodinný dom

Reality Bojnice

Rodinný dom | Podzámocká | 281 m²

Nehnuteľnosť v úplnom centre Bojníc, no pritom situovaná v tichej časti mimo všetkého ruchu. Va

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Bojnice

Info v RK

ROMANTICKÝ RODINNÝ DOM - SEČ

Reality Seč

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Vaša Realitná vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Seč. Ide o dvo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Seč

110,000 € 1100 €/m²

Na odstúpenie zabehnutá prevádzka v Trnave s kompletným vybavením

Reality Trnava

Obchodné priestory | Zlievarenská | 270 m²

Vaša Realitná ponúka na odstúpenie plne fungujúcu a výborne zabehnutú prevádzku v Trnave, ktorá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na predaj Trnava

49,900 € 185 €/m²

KRÁSNY POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM - POLUVSIE

Reality Poluvsie

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok s vidieckym domom v obci Poluvsie, nac

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Poluvsie

124,000 € 1908 €/m²

2-izbový byt na prenájom v obľúbenej časti Starého sídliska

Reality Prievidza

2 izbový byt | Súbežná | 52 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom 2-izbový byt v Prievidzi, nachádzajúci sa na Súbežnej ulici, v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Bojnice 505 m2

Reality Bojnice

Pozemok pre rodinné domy | Jánošíkova | 505 m²

Hľadáte stavebný pozemok vhodný na výstavbu svojho vysnívaného rodinného domu? Vaša Realitná v

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Bojnice

94,900 € 188 €/m²

Slnečný pozemok na výstavbu chaty Chvojnica okres Prievidza 650 m2

Reality Chvojnica

Pozemok pre rodinné domy | Chvojnica | 650 m²

Hľadáte slnečný, atraktívny pozemok, ideálny na výstavbu chaty alebo rodinného domu v tichom a

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 17.02.2025
Pozemky na predaj Chvojnica

33,000 € 51 €/m²

Priemyselný areál Nováky 8302 m2

Reality Nováky

Kancelárie, administratívne priestory | 700 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Nováky. Plocha: úžitková 700m2, zast

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 15.01.2025
Priestory na prenájom Nováky

Cena dohodou

Prémiové bývanie v Bojniciach v rezidencii Panorama

Reality Bojnice

4 izbový byt | Zámok a okolie | 105 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj nadštandardný, zariadený štvorizbový apartmán s priestrannou te

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bojnice

330,000 € 3143 €/m²

6-izb. pekný rodinný dom, 164m2, Košice – Barca, pozemok 748m2

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 164 m²

Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3415 €/m²

Na predaj starší rodinný dom s čarovným výhľadom v Mýte pod Ďumbierom.

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 135 m²

Hľadáte únik z mesta, priestor pre vytvorenie vysnívaného bývania, prípadne chalupu na víkend

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

147,000 € 1089 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA! Na predaj 1 izbový byt v Senici

Reality Senica

1 izbový byt | 39 m²

F059-111-PAMO Bývanie v srdci Senice s dvoma balkónmi a skvelou atmosférou mesta ! Hľadáte by

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 2485 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Veľký 2 izb.byt + LOGGIA + ŠPAJZA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 65.85 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 65,85 m2 s LO

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1701 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt v CENTRE mesta + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná | 65 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1477 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 2 izb.byt + 3x PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67.66 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 67,66 m2, v CENTRE

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1774 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt + záhradka + pivnica + komora

Reality Levice

3 izbový byt | Nová Dedina | 56.22 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 56,22 m2 v obci Nov

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1565 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: VEĽKY investičný 3.byť + LOGGIA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 84,32

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22943)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Upresniť hľadanie