Rodinný dom | 96 m²
Ponúkame 4izbový kvalitný murovaný bungalov so zastavanou plochou 119,22m2 – s úžitkovou plocho
340,000 € 3542 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Ponúkame moderný samostatný dom - prízemie + poschodie s celkovou úžitkovou plochou 190m2, na p
880,000 € 4632 €/m²
Skladový objekt | 225 m²
Ponúkame na predaj haly vhodné na predajne, showroomy, sklady, alebo výrobu. Každá hala má výme
420,000 € 1867 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 13 m²
Ponúkame na predaj parkovacie státie pri Viladome 1761/1, s výmerou 13m2, je to prvé parkovisk
Cena dohodou
Rodinný dom | 92.4 m²
Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy s úžitkovou plochou 92,4m2 na krásnom po
299,000 € 3236 €/m²
Rodinný dom | 113.31 m²
Ponúkame na predaj moderný, kvalitne postavený 4-izbový tehlový bungalov situovaný v tichej nov
389,000 € 3433 €/m²
Apartmán | Španielsko
Ponuka apartmánov v radovej zástavbe domov v Almeríi s 1, 2 a 3 spálňami v cene už od 160 000 €
160,000 € 2388 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Limitovaná vynikajúca akciová cena pri dopredaji posledného bytu v RD v radovej zástavbe vo výb
325,000 € 2634 €/m²
2 izbový byt | 72 m²
Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer
267,000 € 3708 €/m²
Rodinný dom | 87 m²
Ponúkame na predaj murované 4izbové kvalitné bungalovy / špeciálne / v podstate oddelené dvojdo
249,000 € 2862 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj polovicu dvojdomu - kvalitný, murovaný poschodový dom s úžitkovou plochou ce
265,000 € 1767 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame pripravovaný projekt - kvalitný moderný 4izbový murovaný bungalov s úžitkovou plochou
370,000 € 3083 €/m²
Orná pôda | 50,000 m²
Ponúkame na predaj investičné pozemky vo veľmi vyhľadávanej obci Rovinka - je to aktuálne veden
8 €/m2 8 €/m2
3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²
Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr
329,000 € 3969 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
Bez provízie RK. Ponúkame Vám na prenájom štýlovo zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou
870 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Vihorlatská | 69 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na ulici Vihorlatská, sídl
179,000 € 2594 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu MNKS v jednej z najvyhľadávanejších častí Banskej Byst
158,000 € 2508 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 206 m²
Rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom – Brodské Hľadáte dom s charakterom, v
148,000 € 718 €/m²
Rodinný dom | 155 m²
Rodinný dom Šaštín-Stráže SIERA realitná kancelária ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom
148,000 € 955 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 556 m²
POZEMOK NA PREDAJ – KÚTY Výmera: 556 m² Ponúkame na predaj pozemok v obci Kúty, ktorý sa nach
45,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Rodinný dom v obci Závod – 2 vstupy, okamžité bývanie, výborná dostupnosť Hľadáte bývanie, kto
195,000 € 1147 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
3RP Reality ponúka exkluzívne na predaj útulný, prízemný rodinný dom v tichej uličke obce Mokrý
260,000 € 1300 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 87 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu v úplne nove
2,170 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá
289,900 € 1746 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.