Skladovo-výrobné priestory v Diviackej Novej Vsi

Reality Diviacka Nová Ves

Skladový objekt | Nezadaná | 330 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný objekt v obci Diviacka Nová Ves, ktorý je vhodný pre výrobu, sk

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Diviacka Nová Ves

230,000 € 697 €/m²

NA PREDAJ – 1-izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | Nábrežná | 37 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí byto

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Prievidza

69,900 € 1889 €/m²

REZERVOVANÉ - Rekreačná chata v Chvojnici s novou strechou a veľkou terasou

Reality Chvojnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Ak má pre vás chata znamenať viac než len víkendový únik a hľadáte miesto, kde sa dá naozaj spo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Chvojnica

129,900 € 1299 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s vlastným kúrením a balkónom v Handlovej

Reality Handlová

2 izbový byt | Údernícka | 61 m²

Hľadáte kľudné bývanie s bezproplémovým parkovaním? Vaša Realitná vám ponúka na predaj zrekonš

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Handlová

69,000 € 1131 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v Prievidzi

Reality Prievidza

Administratívny objekt | Bojnická cesta | 75 m²

Ponúkame na prenájom moderný kancelársky priestor v Prievidzi s rozlohou 75 m², situovaný v atr

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 24.02.2025
Objekty na prenájom Prievidza

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľkolepý rodinný dom s administratívnou jednotkou v žiadanej lokalite

Reality Prievidza

Rodinný dom | Bottova | 420 m²

Hľadáte dokonalé miesto, kde môžete konfortne bývať a zároveň viesť svoje podnikanie pod jednou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

495,000 € 1179 €/m²

Rodinný dom s úžasnou záhradou v skvelej lokalite

Reality Prievidza

Rodinný dom | J. Kollára | 200 m²

Chcete sa nasťahovať do kvalitne zhotoveného rodinného domu, situovaného v krásnom prostredí?

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Prievidza

440,000 € 2200 €/m²

Rodinný dom v Nitrianskom Rudne na pokojnej ulici

Reality Nitrianske Rudno

Rodinný dom | Janka Kráľa | 176.92 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj rodinný dom v obci Nitrianske Rudno, na pokojnej ulici J. Kráľa.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Rudno

119,000 € 673 €/m²

Na prenájom pekný 2 izbový byt v Pravenci

Reality Poluvsie

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný byt v obci Pravenec. Byt sa nachádza

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Poluvsie

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranná rezidencia v historickom centre Bojníc s výhľadom na Bojnický zámok

Reality Bojnice

Rodinný dom | Cintorínska | 280 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj krásny 5 izbový rodinný dom situovaný v pokojnej, vyhľadávanej l

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bojnice

547,000 € 1954 €/m²

Dostupné bývanie v Bojniciach - zrekonštruovaný 3 izbový byt na sídlisku Lúčky

Reality Bojnice

3 izbový byt | SNP | 60 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom moderne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt o výmere 60 m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bojnice

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom obchodného priestoru 115 m² – Prievidza

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | J. M. Hurbana | 115 m²

Ponúkame na prenájom klasický obchodný priestor o výmere 115 m², nachádzajúci sa na prízemí byt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na prenájom Prievidza

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Priestor pre váš dom: stavebný pozemok 1 076 m², Kamenec pod Vtáčnikom

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,076 m²

Toto je presne ten typ pozemku, kde nemusíte robiť kompromisy medzi priestorom, pokojom a dostu

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

Cena dohodou

Nová kompletne zariadená 5 izbová chata vo Valči

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 176 m²

Vaša Realitná ponúka na predaj úplne novú, štýlovo zariadenú chatu v obklopení horského potoka,

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

Investičná príležitosť – polyfunkčná budova v centre Nitrianskeho Pravna

Reality Nitrianske Pravno

Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 2,274 m²

Niektoré budovy majú svoju minulosť, iné svoj potenciál. Táto – v samom srdci Nitrianskeho Prav

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Nitrianske Pravno

399 €/m2 0 €/m2

Stavebný pozemok Dunajská Streda

Reality Jahodná

Iný stavebný pozemok | Háj I. Nagya | 5,309 m²

Vaša Realitná vám ponúka zaujímavý pozemok v celkovej výmere 5309 m2 situovaného na okraji obce

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

149,900 € 28 €/m²

Prenájom mezonetového bytu v rodinnom dome

Reality Sebedražie

Iný byt | Hlavná | 55 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom mezonetový byt so samostatným vchodom, situovaný v rodinnom do

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Sebedražie

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Štýlové kancelárske priestory Vinohradnícka

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Vinohradnícka | 136 m²

Ponúkame na prenájom priestranné kancelárske priestory s rozlohou 136 m² v atraktívnej administ

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Prievidza

Cena dohodou

Stavebný pozemok Tužina

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | 866 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Tužina. Plocha: pozemku 866m2. Cena 34 900 €

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2025
Pozemky na predaj Tužina

34,900 € 40 €/m²

Komerčný objekt – predajňa Prievidza

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | Ciglianska cesta | 140 m²

Hľadáte zázemie pre svoje podnikanie na viditeľnom mieste? Vaša Realitná vám ponúka na predaj k

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Objekty na predaj Prievidza

164,900 € 1178 €/m²

Rozľahlý areál na predaj vo Vyšehradnom – 2 ha v lone prírody

Reality Nitrianske Pravno

Iný stavebný pozemok | 20,000 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok o výmere 20 000 m², nachádzajúci sa v srdci prírody pri ob

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

419,900 € 21 €/m²

Zrekonštruovaný 4 izbový byt Zapotôčky Prievidza lodžia 84 m2

Reality Prievidza

4 izbový byt | Šulekova | 84 m²

Hľadáte priestranné bývanie bez ďalšej investície? Vaša Realitná ponúka na predaj zrekonštruova

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

145,000 € 1726 €/m²

Rodinný dom na predaj – Chalmová

Reality Bystričany

Rodinný dom | Gaštanová | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenej lokalite Chalmová, ktorá je súčasťou obce Bystričany

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Bystričany

69,900 € 635 €/m²

Prenájom – Kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom na Starom sídlisku

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. H. Gavloviča | 60 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Prievidzi, v obľúbene

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1405)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (22946)
Upresniť hľadanie