Na prenájom nebytový priestor s výmerou 22 m² v centre Trenčína

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 22 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s celkovou výmerou cca 22 m², nachádzajúci sa v podkroví

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

270 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom klimatizované obchodné priestory v centre Trenčína

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 105 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované obchodné priestory s výmerou 105 m² nachádzajúce sa na príze

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Karlova Ves, na Kempelenovej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

OC LIGHT PARK, 80m2 obchodný priestor na prízemí na prenájom, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Račianska | 80 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom príjemný 2-izbový byt v Bratislave V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 51 m²

Ponúkame Vám do prenájmu príjemný 2-izbový byt v Petržalke na Medveďovej ulici. Byt má výmeru

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Skladový / obchodný priestor na prenájom – 500 m², 1000 m², 1206 m², Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Nezadaná | 1,206 m²

Ponúkame na prenájom halu o výmere 500 až 1206 m² nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej budove mes

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOPYT: 1-izbový byt pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre reálneho klienta hľadáme na kúpu 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Petržalka Zákl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

815 m² obchodný priestor na prenájom v etablovanom obchodnom centre na Pestovateľskej ulici v Bratislave, napojenie na D1 smer Žilina

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 815 m²

Na prenájom exkluzívny obchodný priestor o veľkosti 815m2 so stropným chladením/vykurovaním v e

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, výhľad priamo na Štrkovec, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 283.86 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v atraktívnej lokalite s výhľadom na Štrkove

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Výrobný objekt | Stará Vajnorská | 159.1 m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou a optimálnou polo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom reprezentatívnych kancelárskych priestorov, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28.06 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom obchodných priestorov v top frekventovanej lokalite - Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 140 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor na 1. poschodí obchodného domu s výbornou do

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v tichej časti centra Malaciek

Reality Malacky

Rodinný dom | Jána Hollého | 230 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája absolútny pokoj s výhodami života v meste? Ponúkame na predaj krás

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Malacky

369,900 € 1608 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici, len pár krokov o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný, slnečný 3-izbový byt na Račianskom mýte TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Račian

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 64 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² v obľúbenej lokalite Karlova Ves na Kemp

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prevádzkovo – administratívna budova vo výmere 801,66m2 na prenájom

Reality Nitra

Administratívny objekt | Novozámocká | 801.66 m²

Ponuka na prenájom prevádzkovo – administratívna budova vo výmere 801,66m2 na ulici Novozámocká

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

3,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj slnečnej záhrady, 330 m² – Agátová, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Agátová | 330 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu nachádzajúcu sa v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Agátová,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

53,000 € 161 €/m²

Na prenájom zrekonštruovaná kancelária vo výmere 24,5 m² v Nitre

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 24.5 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu vo výmere 24,5 m² na ulici Novozámocká, Nitra s

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

147 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom na ul. Novozámocká, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 234 m²

Ponuka prenájom rekonštruovaných kancelárskych priestorov na ulici Novozámocká, Nitra v samosta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,870 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka s loggiou v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou na Vilovej ulici v Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6396 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratis

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3710 €/m²

Na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v projekte Bazova TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, doteraz neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Bazova, s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 7800 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (22999)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie