Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 322.5 m²
Miestnosť sa nachádza na prízemí. Priestor sa dá využiť na skladovanie, predajňu, showroom a
2,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 169.3 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Grösslingovej ulici v centre Starého mesta Br
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 54 m²
Ponúkame na prenájom klimatizované kancelárske priestory na Dvojkrížnej ulici v Podunajskýc
10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Fialová | 88 m²
Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh
379,000 € 4307 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²
319,000 € 858 €/m²
Obchodné priestory | Prievozská | 50 m²
Ponúkame na prenájom priestory v novom projekte Apollo NIVY, na Prievozskej ulici v Bratislave
20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Staviteľská | 540 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársko-administratívne priestory, ktoré sa nachádzajú v
8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Garáž | Dudvážska | 12 m²
Ponúkame Vám na predaj radovú garáž o výmere 18 m², situovanú v mestskej časti Bratislava – Pod
21,000 € 1250 €/m²
Administratívny objekt | Palisády | 1,128 m²
Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínsk
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné námestie | 77.85 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory na Hlavnom námestí v historickom
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²
Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D
79,500 € 418 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²
Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.
3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kopčianska | 460 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladové priestory s administratívnou časťou, ktoré sa nachád
7,695 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 191 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratisl
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Račianska | 1,650.23 m²
Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl
3,499,000 € 2120 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 83.75 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Prevádzkový areál | 24,531 m²
Ponúkame na predaj areál veľkosti 112.004 m2 v Rovinke. Celý areál je oplotený a veľkú časť tv
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Staviteľská | 1,474 m²
Reality Bratislava ponúka na predaj pekný a upravený zabehnutý areál s kancelárskymi, obchod
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 330 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory, na rohu Obchodnej ulice a Hurbanovho námestia, o
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Bajkalská | 394 m²
Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove nachádzaj
13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Garáž | Miletičova | 1 m²
Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie státia, situované na rohu ulíc Miletičova a Košická
30,000 € 30000 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 159 m²
Ponúkame na prenájom rekonštruované kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderní
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 205.58 m²
Ponúkame na prenájom rekonštruované kancelárske priestory v Bratislave - Petržalke na Údernícke
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Hálova | 1,500 m²
Ponúkame na prenájom veľkorysý komerčný priestor s výmerou približne 600 m² s terasou vo vyhľad
4,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.