Chata, drevenica, zrub | Ulica Svornosti | 394 m²
Záhrada s podpivničenou chatkou v Podunajských Biskupiciach – elektrina, studňa, vinica, prístu
94,500 € 240 €/m²
Záhrada | Ulica Svornosti | 394 m²
94,500 € 240 €/m²
2 izbový byt | Kozia | 62 m²
Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl
329,000 € 5306 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zámocká | 21.6 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Malackách. Kancelária a priestory celej budovy
312.91 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²
Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico
1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 179.28 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte EINPARK na frek
3,227.04 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Kamenné pole | 484.05 m²
Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor v nákupnom centre v lokalite Kamenné Pole v L
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre výrobu | Nezadaná | 1,600 m²
Ponúkame na prenájom výrobné haly s výmerou od 1.600 do 14.550 m2 v Trenčíne. Vykurované a kl
Info v RK
Garáž | Hanulova | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na Hanulovej ulici v Dúbravke. Garáž je radová. Rozloha garáže j
46,000 € 2421 €/m²
2 izbový byt | Ružinovská | 45 m²
Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt v prémiovej 8-ročnej tehlovej nov
239,900 € 5331 €/m²
Iný priestor | Haburská | 90 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 90m2 na lukratívnom mieste, Haburská ulica, Bra
1,125 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Obchodná | 85 m²
Ponúkame na prenájom viacúčelový nebytový priestor s výmerou 85 m², nachádzajúci sa na vyhľadáv
3,400 €/mesiac 40 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hlinách | 52 m²
Ponúkame na prenájom štýlový a úplne nový 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Arboria, nachádza
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Na pántoch | 5,351 m²
Ponúkame na PREDAJ administratívne budovy na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logisticko
4,400,000 € 822 €/m²
Obchodné priestory | Hraničná | 165.89 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v komplexe NUPPU na Hraničnej ulici, Bratislava II. K
2,490 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Na pántoch | 2,790 m²
Ponúkame na prenájom administratívnu budovu na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistic
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Šancová | 108 m²
Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor s výkladmi orientovanými do ulice. Výborná lo
1,300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Svornosti | 314 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novej administratívnej budove na Ulici Svornosti v
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Gorkého | 219.68 m²
Kancelárske priestory na prenájom – Gorkého 3, Bratislava – Staré Mesto Ponúkame na prenájom pr
2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Ovsištské námestie | 18 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor na v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. N
390 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Záhrada | Žabí majer | 386 m²
Ponúkame vám na predaj záhradu, BA III, Žabí majer. Záhrada je v osobnom vlastníctve. Rozloha
48,000 € 124 €/m²
2 izbový byt | Košická | 59 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici. ZWIRN 3 – Ikonická
395,000 € 6695 €/m²
2 izbový byt | Košická | 57 m²
Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte ZWIRN 1 na Košickej ulici. Byt
394,000 € 6912 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v
187,000 € 2686 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.