Skladové priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Kubranská | 260 m²

Ponúkame na prenájom nevykurované skladové priestory s výmerou 260 m², ktoré sa nachádzajú v mu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom komerčné priestory nachádzajú sa v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame na prenájom vykurované komerčné priestory s celkovou výmerou 64 m² nachádzajúce sa v l

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Kancelársky priestor na prenájom, Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 30.41 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

307 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj - garáž. ul.Odborárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Odborárska | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž – Odborárska ulica, Bratislava Cena: 39 500 € + provízia RK V

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,500 € 2194 €/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Obchodný priestor s výkladmi do frekventovanej cesty v objekte Perla Ružinova, 172m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Kaštieľska | 172 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí, v novostavbe Perla Ružinova,

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - pozemok, ul.Žabí majer, Bratislava III

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Žabí majer | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu – Žabí Majer, Bratislava Pozemok Výmera: 305 m² V osobnom vlastníc

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

57,900 € 190 €/m²

Kancelársky komplex v historickej admin. budove v Starom Meste TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 48 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie rôznych výmer. Najmenšia od 20 m2, ďalšie dve s výmerou 35m2 ot

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

2 izbový byt, ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3413 €/m²

Luxus pri mori – rozostavaný dom len 55 m od pláže!

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Moderný rodinný dom s krásnym výhľadom na more – ideálna príležitosť pre investíciu alebo vytvo

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 1203 €/m²

Na prenájom – Kancelárske a obchodné priestory, Biskupická, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Biskupická | 154 m²

Ponúkame na prenájom samostatné nebytové priestory o výmere 154 m², situované na prízemí dvojpo

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelársky celok s kuchynkou a toaletami 144,96m2, v centre na Panenskej ulici - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 144.96 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Pasienková | 125 m²

SAMOSTATNÉ UZAVRETÉ POSCHODIE PRE SÍDLO FIRMY - 125 m2 BEZ PROVÍZIE RK Samostatný kancelársky

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

960 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Štýlový 3-izbový byt v novostavbe pri mori – Mandre, Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Na predaj je 3-izbový byt na prízemí novopostaveného bytového domu v obľúbenej prímorskej lokal

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj

254,800 € 2600 €/m²

OC LIGHT PARK, priestor s výkladom na Račiansku, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 180 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Obchodno-reštauračný priestor na Záhradníckej ulici na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 120.3 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

300,750 € 2500 €/m²

Kancelárske priestory v Novom Meste- Hattalova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 58 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Bratislava, Nové Mesto (Hattalova ulica) Dostupné priesto

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Administratívny celok 4 kancelárií 200m2, s terasou a parkovaním, Račianska ulica, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 201.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Obchodný priestor s veľkými výkladmi v centre STARÉHO MESTA, Štúrova-Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Štúrova | 97.03 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí polyfunkčnej budovy na fre

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,116 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

Garáž na predaj - ul. Opavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lo

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1389 €/m²

Kancelársky priestor na prenájom Galvaniho

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Galvaniho ul. v BA II Ružinov, s úžitkovou ploc

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Priestory vhodné na jógu, pilates či telocvičňu v blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Röntgenova | 232 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalk

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Netradičný apartmán v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Dunajská | 36 m²

Ponúkame na prenájom netradičný apartmán situovaný v klenbov

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22998)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie