Na predaj nadštandardné administratívno-skladové priestory vo Svätom Jure vrátane pozemku 2086 m2

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Krajinská cesta | 750 m²

Stav: Novostavba v top stave Plocha: 750 m2 Sklad: 500 m2 (strop 5,5 m) Kancelária: Áno – 2NP,

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,500,000 € 2000 €/m²

Na predaj alebo na spoločný developerský projekt výnimočný investičný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Iný stavebný pozemok | K zlatému rohu | 11,467 m²

Ponúkame Vám na predaj alebo na spoločný developerský projekt výnimočný investičný pozemok v at

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

39 €/m2 39 €/m2

Na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vígľašská | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke. Ro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná a zariadená 2-garzónka TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú a zariadenú 2-garzónku na ulici Stavbárska 40 v Br

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

120,000 € 2857 €/m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu alebo prestavbu, n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

279,000 € 2560 €/m²

Výstavba skladových priestorov na kľúč, Bratislavská ulica, Trnava, 500-2400m2

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 2,400 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory, ktoré pre Vás postavíme podľa Vašich potrieb v uzatvor

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Info v RK

Exkluzívny 3 izbový byt na predaj s terasou ~60 m² a garážou 30 m², Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 92.9 m²

Tento byt je výnimočný. Spája veľkorysý interiér, nadčasovú rekonštrukciu, výbornú polohu pri D

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 6448 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt s loggiou, Západná, Trenčín - sídlisko Juh

Reality Trenčín

1 izbový byt | Západná | 32 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1 izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh – ulica Západná. Byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

440 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok vo výmere 1 585m2 na predaj - Veľká Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,585 m²

Najprestížnejšia adresa pod Tatrami – pri golfovom rezorte Black Stork, v uzavretej komunite Je

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

250 €/m2 250 €/m2

Prenájom kancelarií – Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Pajštúnska | 33.77 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4-poschodovej administratívnej budove v Bratislave – Petržalk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

642 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Žitná | 350 m²

Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj kvalitný, moderný pasívny rodinný dom, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Golfová | 352 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, moderný pasívny rodinný dom v atraktívnej lokalite Chorvátsky Grob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

390,000 € 1108 €/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom sklady, kancelárie, Showroom - predajňa, 100m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²

Ponúkame na prenájom multifunkčný nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí budovy s výborno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 210.8 m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

2,330 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Garsónka po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiaku, Strečnianska – loggia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 28 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku v atraktívnej časti Petržalky na Strečnia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

157,900 € 5639 €/m²

Kancelárske priestory 260m2 + 4x parkovanie v cene, Hrachová, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 260 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v objekte na Hrachovej ulici Bratislava. Prenajíma s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardne veľké parkovacie státie v garáži projektu EINPARK

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zadunajská cesta | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardne veľké parkovacie státie v garáži projektu EINPARK od devel

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

37,500 € 37500 €/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zrekonštruovaná, suchá murovaná garáž, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 18 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2556 €/m²

Samostatné kontajnerové sklady na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

SAMOSTATNÉ KONTAJNEROVÉ SKLADY – 15 m² Bez provízie RK Lokalita Bratislava – Galvaniho ulica,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - Obchodné priestory s výkladom na pešiu zónu, Hlavná ulica Trnava, 150m2

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 150 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Hlavnej ulici v Trnave. Priestory sa nachádzajú v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOPYT: Garsónka v Petržalke pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Pre reálneho klienta súrne hľadáme garsónku v mestskej časti Bratislava - Petržalka. Základné

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor - Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 18.22 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor na lukratívnom frekventovanom mieste

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)