2- kancelária 39m2 s parkovaním v tesnej blízkosti kúpaliska Matadorka, Údernícka-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 40 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Úderníckej ulici v Petržalke, v blízkosti kúpaliska Matador,

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

410 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory 169m2, EINPARK, Einsteinova – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 169.23 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v novom projekte EINPARK na f

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

17.5 €/m2/mesiac 18 €/m2/mesiac

Kancelársky celok 120m2 na Trnavskej ceste, v blízkosti Klientskeho centra

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 120 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ružinov. K di

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom administratívne priestory – Stupava, centrum

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | - | 32.82 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory v priamom centre Stupavy. Pries

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Stupava

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor s výkladmi na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 125.9 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

314,750 € 2500 €/m²

Administratívne priestory 2.439,2m2 na PREDAJ, Záhradnícka –RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Záhradnícka | 2,439 m²

Ponúkame na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove na Záhradníc

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

49m2 moderný kancelársky priestor na Račianskej, Reding Tower

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe Reding Tower 2 na Račianskej ulici, v B

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Výrobno-skladový objekt s administratívou na predaj

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Šikmá | 450 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladový objekt s administratívnou časťou na Šikmej ul. v BA II,

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

490,000 € 1089 €/m²

BEZ PROVIZIE Rodinný dom vhodný na administratívu Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Hydinárska | 250 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu objektu/rodinného domu na Hydinárskej ulici v Podunajských Bisk

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

2,590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v exkluzívnej budove TOWER 5 v tesnej blízkosti štadióna Tehelné Pole, Kalinčiakova, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Kalinčiakova | 76 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v budove TOWER 5 na Kalinčiakovej ulici, hneď vedľa Náro

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 16.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

21 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac

Historická budova na PREDAJ, Palisády, BA – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 1,128 m²

Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínske

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Obchodný priestor 500m2 s priestrannou terasou, v blízkosti polikliniky Tehelná – Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tehelná | 500 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor so zázemím nachádzajúci sa v Novom Meste – Br

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Polyfunkčný objekt s parkovaním a pozemkom na PREDAJ, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 0 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt nachádzajúci sa na Bajkalskej ulici na hlavnom ťahu sp

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

8,290,000 €

Obchodný priestor 750m² v Golden City na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 750 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo veľko-obchodnom centre Golden City na Starej Vajno

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obchodný priestor 375m² v Golden City na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 375 m²

Ponúkame na prenájom časť obchodného priestoru vo veľkoobchodnom centre Golden City na Stare

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Administratívna budova na prenájom - Kráľovské údolie, Bratislava I REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Kráľovské údolie | 530 m²

Ponúkame na prenájom administratívnu budovu – Kráľovské údolie, Staré Mesto, 530 m², garáže, te

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 22.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novostavba kancelárskeho priestoru na prenájom - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 269 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderníckej

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 71 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor na prenájom - ul. Údernícka, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 46 m²

Prenájom kancelárie – 46 m², Údernícka ulica, Bratislava – Petržalka, klimatizácia, výťah, park

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

RIVIERA MALIBU Residences

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

Riviera Malibu Pattaya ponúka širokú škálu veľkostí obytných jednotiek od 30 m2, 1-izbového

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

76,000 € 2533 €/m²

Administratívne priestory v polyfunkčnom komplexe Viktória, Košická-Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 354 m²

Ponúkame na prenájom moderné priestory v administratívnom komplexe Viktória v blízkosti t

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Skladový priestor, v blízkosti Figara, 200 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 200 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Skladové priestory na prenájom

Reality Senec

Priestor pre sklad | Poľná | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom suché skladové priestory v rozlohách od 200m2 až po 7.500 m2 a vonkajš

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Senec

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Kancelársky celok s balkónom a vlastnou kuchynkou pri OC POLUS/VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Za Kasárňou | 144 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na ulici Za Kasárňou, v

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23001)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Byty na predaj v Bratislave (8524)