Kancelárske priestory 260m2 + 4x parkovanie v cene, Hrachová, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 260 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v objekte na Hrachovej ulici Bratislava. Prenajíma s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardne veľké parkovacie státie v garáži projektu EINPARK

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zadunajská cesta | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardne veľké parkovacie státie v garáži projektu EINPARK od devel

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

37,500 € 37500 €/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zrekonštruovaná, suchá murovaná garáž, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 18 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2556 €/m²

Samostatné kontajnerové sklady na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

SAMOSTATNÉ KONTAJNEROVÉ SKLADY – 15 m² Bez provízie RK Lokalita Bratislava – Galvaniho ulica,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - Obchodné priestory s výkladom na pešiu zónu, Hlavná ulica Trnava, 150m2

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 150 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Hlavnej ulici v Trnave. Priestory sa nachádzajú v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOPYT: Garsónka v Petržalke pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Pre reálneho klienta súrne hľadáme garsónku v mestskej časti Bratislava - Petržalka. Základné

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor - Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 18.22 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor na lukratívnom frekventovanom mieste

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársky priestor na lukratívnom frekventovanom mieste v Senci

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 46 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

630 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny 145m2 obchodný priestor/showroom s výkladmi do frekventovanej ulice, s parkovaním GRÁTIS! Bajkalská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 145 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vysokého štandardu v Hoteli Aston na rohu Bajkalskej a T

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,175 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v obchodnom dome na Ovsištskom námestí

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Ovsištské nám. | 85 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. Na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

742.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj garáž bez pozemku v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž bez pozemku nachádzajúcu sa na Plickovej ulici, v krajnom rade gar

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt na Krížnej s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 101 m²

Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,900 € 3860 €/m²

Moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na predaj TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 150 m²

Ponúkame moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na Vavrineckej ulici

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

725,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový rodinný dom v tichom prostredí pri lese na predaj TOP

Reality Levice

Rodinný dom | Horša | 108.5 m²

Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom s energetickým certifikátom A0

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Levice

297,000 € 2737 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

Na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt - ul. Jégého, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 55 m2, nachádzajúci sa na 3. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s možnosťou skladu, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Na pántoch | 300 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistick

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory na prenájom

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt - ul. Olbrachtova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2-izbový byt v Bratislave, Nové Mesto, na Olbrachtovej ulici. Veľ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Novopostavené kancelárske priestory na prenájom v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 166.52 m²

Ponúkame na prenájom novovybudované nebytové priestory nachádzajúce sa na 5. poschodí (6. NP) v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor s výmerou 23,4 m² - Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kopčianska | 23.4 m²

Voľný kancelársky priestor s výmerou 23,4 m² (rozmery cca 7,8 × 3 m) sa nachádza v administratí

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom parkovacie státia na súkromnom parkovisku - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Moskovská | 1 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státia v súkromnej podzemnej garáži vo dvore budovy na rohu ulí

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

150 €/mesiac 150 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23002)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie