Kancelárske priestory, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Veľká priemyselná hala na prenájom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | Centrum I. | 972 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselnú halu s mostovým žeriavom (8 ton) na výrobné účely, resp. n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom administratívny priestor v Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 38 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na 5. poschodí administratívnej budovy Žiline. K

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

430 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta | 22.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra mesta Galanta, na ulici Zoltána K

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Galanta

227 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pivničné skladové priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 212.75 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s výmerou 100 m² a 112,75 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

2.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína - plocha 196m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 786 m²

Ponúkame vám na predaj bytový, resp. polyfunkčný dom v centre Trenčína. Dispozičné riešenie bu

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,150,000 € 1463 €/m²

Investičná príležitosť – kompletne zrekonštruovaná ubytovňa pri železničnej stanici v Smoleniciach

Reality Smolenice

Iný priestor | Továrenská | 280 m²

Ponúkame na predaj budovu ubytovne na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku a ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

510,000 € 1821 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

72,500 € 72 €/m²

Na predaj orná pôda – Smolenice, 2607 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 2,607 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2607m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

108,000 € 41 €/m²

Priemyselný pozemok na predaj, Smolenice

Reality Smolenice

Priemyselná zóna | Továrenská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj pozemok – zastavanú plochu v priemyselnom areáli Chemolak v Smoleniciach. N

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

103,600 € 72 €/m²

Kancelárske priestory na Záhradníckej ulici na prenájom, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Záhradníckej ulici, neďaleko nákupného centra

Publikované: 19.03.2015 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2izbový byt v centre mesta, platba v hotovosti.

Reality Malacky

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Publikované: 16.05.2017 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na kúpa Malacky

77,000 €

Chata pri jazere na predaj, Stará Turá - Dubník

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | x | 1 m²

Chata Dubník sa nachádza pri jazere v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Stará Turá – Dubník

Publikované: 19.04.2021 Aktualizované: 24.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

Info v RK

Na predaj garáž na ul. Smikovej, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Smikova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v osobnom vlastníctve, situovanú v radovej zástavbe gar

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 23.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1389 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste 26-36m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Panónska cesta | 98 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste v Bratislave V . K dispozícii s

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8.3 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Kancelárie, Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III, Nové mesto, o výmere 74

Publikované: 19.06.2014 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

545 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Obchodný priestor s výkladmi na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 101.1 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

252,750 € 2500 €/m²

Nebytový priestor na prenájom 236 m2 – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Športová hala, závodisko | Agátová | 236 m²

Nebytový priestor vhodný na šport / showroom – 236 m², Dúbravka Bez provízie RK Základné infor

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor 276m2 s výkladom na PREDAJ, v blízkosti diaľničného obchvatu, letiska a OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

Ponúkame na PREDAJ obchodný priestor na Pestovateľskej ulici, oproti IKEA a AVION, vedľa obchod

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Administratívne priestory vysokého štandardu v tesnej blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 230 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalk

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 384 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalke, Bratislava 5.

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Obchodno-servisno skladový priestor na Račianskej ulici v Novom Meste, 140 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 144 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-servisno-skladový priestor na zníženom prízemí administratívnej b

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22997)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Upresniť hľadanie