Voľné plochy plus administratíva na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Administratívny objekt | Pri starom letisku | 1,210 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú časť areálu vo Vajnoroch – Pri starom letisku, Bratislava (v bl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

2,980 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Sklad / garáž na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 70 m²

Sklad / garáž sa nachádza v priemyselnom areáli vo Vajonorch – Pri starom letisku. Priestor je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

561 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU v Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Skladové priestory Priemyselná Trnava, 2 x 1000 m2

Reality Trnava

Skladový objekt | Priemyselná | 1,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v uzatvorenom objekte na Priemyselnej v Trnave. K dis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priemyselné haly na prenájom, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,030 m²

Ponúkame na prenájom priemyselné haly vhodné na skladové, výrobné alebo obchodné účely s výmero

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

2.66 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom voľná spevnená plocha v oplotenom a stráženom areáli - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame na prenájom voľnú spevnenú plochu v oplotenom a stráženom areáli v Trenčíne, vhodnú na

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Strážnická | 15.5 m²

Ponúkame Vám na predaj väčšie garážové státie v novostavbe na Strážnickej ulici v blízkosti med

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,500 € 3194 €/m²

Prenájom spevnenej plochy

Reality Nitra

Spevnené plochy | Vodná | 0 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu na ulici Vodná v Nitre, o výmere 4200m2. Na ploche sú príp

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

Komerčný objekt – reštaurácia s možnosťou bývania, okolie Nového Mesta nad Váhom TOP

Reality Nové Mesto nad Váhom

Reštauračné priestory | Nezadaná | 298 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý v minulosti slúži

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

385,000 € 1292 €/m²

Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s celkovou výmerou 55 m² v Trenčíne. Nachádzajú

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

605 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Eventová sála / obchodný priestor na prenájom v Žiline

Reality Žilina

Iný priestor | Centrálna | 67.6 m²

Ponúkame na prenájom eventovú sálu alebo obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí administr

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

975 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Komerčné klimatizované priestory ,Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 87 m²

Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruované klimatizované priestory s celkovou výmerou 87 m²,

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie v Trenčíne - širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 22 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej administratívnej budove v ši

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Administratívny priestor a zasadačky, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Výrobno-skladové priestory s kanceláriami na prenájom, Skladová ulica, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Ulica Skladová | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové a výrobné priestory o výmere od 500 m² do 2000 m² + administratív

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Skladový priestor na prenájom,150m2, Priemyselná ulica,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 150 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory nachádzajúce sa v priemyselnom are

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladová hala na prenájom v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 3,000 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Obchodné klimatizované priestory, Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom komerčné klimatizované obchodné priestory s celkovou výmerou 32 m², ktoré

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výrobné priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú, neotrasovú výrobu s rozlohou od 100 m² do 3×1500 m². Pries

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pivničné skladové priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s celkovou výmerou 30 m² nachádzajúce sa v mes

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Gastro priestor na predaj v Smoleniciach pri areáli Chemolaku

Reality Smolenice

Reštauračné priestory | Továrenská | 830 m²

Ponúkame na predaj gastro priestor na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku. P

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Smolenice

546,000 € 658 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22996)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Upresniť hľadanie