Eventová sála / obchodný priestor na prenájom v Žiline

Reality Žilina

Iný priestor | Centrálna | 67.6 m²

Ponúkame na prenájom eventovú sálu alebo obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí administr

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

975 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie v Trenčíne - širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 22 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej administratívnej budove v ši

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Administratívny priestor a zasadačky, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame na prenájom klimatizované administratívne priestory nachádzajúce sa v priemyselnom are

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom komerčné priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 157 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 157 m² nachádzajúce sa v meste Trenč

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Pivničné skladové priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s celkovou výmerou 30 m² nachádzajúce sa v mes

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom - ul. Záhorácka, Malacky

Reality Malacky

Obchodné priestory | Záhorácka | 20 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s celkovou výmerou 20 m2 v Malackách na Záho

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

369 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom,150m2, Priemyselná ulica,Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 150 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladová hala na prenájom v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 3,000 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Gastro priestor na predaj v Smoleniciach pri areáli Chemolaku

Reality Smolenice

Reštauračné priestory | Továrenská | 830 m²

Ponúkame na predaj gastro priestor na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku. P

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Smolenice

546,000 € 658 €/m²

Predaj: Výrobná hala s kompletným zázemím v monitorovanom areáli Chemolak

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 4,424 m²

Ponúkame na predaj výrobnú halu v priemyselnom areáli chemického závodu Chemolak. Jedná sa o ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

755,000 € 171 €/m²

Priestor pre kaderníctvo alebo služby krásy na prenájom , centrum, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný priestor s výmerou 54 m², ideálny pre kaderníctvo alebo súvisiace

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Obchodné klimatizované priestory, Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom komerčné klimatizované obchodné priestory s celkovou výmerou 32 m², ktoré

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výrobné priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú, neotrasovú výrobu s rozlohou od 100 m² do 3×1500 m². Pries

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Komerčné klimatizované priestory ,Trenčín, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 87 m²

Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruované klimatizované priestory s celkovou výmerou 87 m²,

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Výrobno-skladové priestory s kanceláriami na prenájom, Skladová ulica, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Ulica Skladová | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové a výrobné priestory o výmere od 500 m² do 2000 m² + administratív

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Skladové priestory, Bratislavská, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Bratislavská ulica | 580 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na ulici Bratislavská v Trnave. Sklad má výmeru 580m2

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Kancelárie pri ceste do Pezinka na prenájom, Rybničná-Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 47.36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v administratívnej budove na Rybničnej ulici, vo Vajnoroch.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 26.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

631.18 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Pozemok na predaj - Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 585 m²

Slnečný pozemok na predaj – 585 m², tichá lokalita, výhľad, elektrina, chatka Základné informá

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

106,000 € 181 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok priamo pri vode – Gabčíkovo, prístav

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 500 m²

Predstavte si vlastné mólo na pokojnom ramene Dunaja, kde ráno začínate kávou pri ramene rieky

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

50,000 € 100 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok 274m2 + 4 x parking, v historickej budove, Palisády – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274.01 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove na Palisá

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (22996)
Upresniť hľadanie