Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava

Reality Dolné Lovčice

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 5,556 m²

Stavebné pozemky na predaj – ideálna investičná príležitosť, Dolné Lovčice, okr. Trnava Ponúka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Lovčice

475,000 € 85 €/m²

Predaj – veľký stavebný pozemok v Stupave

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 3,352 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj veľký stavebný pozemok priamo v meste Stupava. Poze

Publikované: 27.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

580,000 € 173 €/m²

PRENÁJOM - 4 izbový priestranný byt, 93 m2, balkón, Vlčince, Polomská, Žilina

Reality Žilina

4 izbový byt | Polomská | 93 m²

Hľadáte priestranný a pohodlný domov v obľúbenej a tichej lokalite? Máme pre vás 4-izbový byt s

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

590 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj – Obchodný priestor v srdci Starého Mesta – Mariánska ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mariánska | 53 m²

Spoločnosť ABERTAL REALITY exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 3302 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2-izbový byt v Ružinove – Nezábudková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 49.21 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici. By

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,900 € 5180 €/m²

Prenájom - 3i zrekonštruovaný byt s loggiou, Jadrová, BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jadrová | 82 m²

Ak patríte k tým, ktorí ocenia dizajnové bývanie na dobrej adrese, táto ponuka je určená práve

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

JUHASOV DVOR – Pre rodiny, ktoré chcú viac než len bývať

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre bytovú výstavbu | Triblavinská | 262 m²

Juhasov dvor je nový rezidenčný projekt v obľúbenej lokalite Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 1332 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb., balkón, 2 samostatné izby, oddelená kuchyňa, voľný ihneď

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 75 m²

Priestranný 3-izbový byt na prenájom – Petržalka, Topoľčianska ulica ABERTAL REALITY vám v ex

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

740 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ – rodinný dom so stavebným pozemkom 1416 m2 v Tomášove

Reality Tomášov

Rodinný dom | Hlavná | 139 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tomášov

269,000 € 1935 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ – Apartmánový dom na Donovaloch s 3 samostatnými apartmánmi

Reality Donovaly

Hotel, penzión, ubytovňa | Donovaly | 191 m²

Ponúkame vám dispozične dobre riešenú a veľkorysú nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Donovaly, v

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

450,000 € 2356 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj – 4i rodinný dom pri jazere, novostavba, Hegeysghalom - Maďars

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | pozsonyi utca

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v prihraničnej obci Hegyeshalom v Maďars

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

290,000 € 2522 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krátkodobý prenájom - 2i byt + parking, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s garážovým státím vo vyhľadáv

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - štýlový 1,5i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné/kancelárske priestory, viacúčelové , centrum BA, prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rastislavova | 156 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom výnimočne variabilné obchod

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SO-07-B Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Triblavinská | 115.3 m²

SO-07-B – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 3027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1029 M2, HORNÝ LIESKOV

Reality Horný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,029 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horný Lieskov, ktorý sa nachádza v novovz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horný Lieskov

65,000 € 63 €/m²

Prenájom 1izbového bytu na Skýcovskej ul., Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Skýcovská | 36 m²

Ponúkame na prenájom plne zariadený 1-izb. byt na ul. Skýcovská, Topoľčany. Výmera 36 m2, nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

435 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata - Nové Zámky - Zúgov

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Zúgov | 383 m²

Exkluzívne v ponuke - Rekreačná chata v meste Nové Zámky – časť Zúgov Ponúkame na predaj út

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

44,000 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE V PONUKE - POZEMOK LUŽIANKY, MALINOVÁ ULICA

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 1,800 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke KING REAL – Lukáš Mentel Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok o vý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

311,000 € 173 €/m²

Exkluzívne v ponuke - pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | - | 913 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

56,000 € 61 €/m²

Na predaj rekreačná chata so záhradou, Viničky, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Viničky | 46 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ murovanú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v z

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

55,000 € 1196 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1402)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (22994)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie