2 izbový byt | 50 m²
NEST realitná kancelária vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj jeden z poslednýc
159,000 € 3180 €/m²
4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102 m²
NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu nadštandardný, kompl
1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hurbanova | 54 m²
Hľadáte dočasné bývanie, ktoré kombinuje luxus, pokojnú lokalitu a perfektnú dostupnosť? Ponúka
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ľ. Štúra | 63 m²
NEST realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa nach
Cena dohodou
3 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²
NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory
355,000 € 2040 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 20 m²
NEST realitná kancelária ponúka na prenájom OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE rôznych výmer, príp
250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 91 m²
Jedinečný 3-izbový tehlový byt 91 m2 s 2 balkónmi v centre Zvolena Hľadáte bývanie, ktoré sp
245,000 € 2692 €/m²
2 izbový byt | Bystrický rad | 58 m²
NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj k okamžitému nasťaho
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 300 m²
Info v RK
2 izbový byt | Pustý hrad | 67 m²
NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj krásny priestranný a
230,000 € 3433 €/m²
Komerčná zóna | Lučenecká cesta | 1,230 m²
NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok so starším 3
Cena dohodou
Garáž | Strážska cesta | 13 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesta v REZIDENCII HRON: - garážové miesto v II.etape - voľné
50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pražská | 64 m²
NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne kompletne zrekonštruovan
184,000 € 2875 €/m²
Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika | 350 m²
NEST realitná kancelária pripravuje do ponuky na predaj unikátny súbor dvoch budov na pešej zón
Cena dohodou
Rodinný dom | 126 m²
NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj novostavbu 4 izbovéh
359,000 € 2849 €/m²
3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 116 m²
NEST realitná kancelária vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj originálny 3 izbo
255,000 € 2198 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 100 m²
NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu kancelár
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | 29. Augusta | 33 m²
REZERVOVANÉ NEST realitná kancelária v zastúpení majiteľa ponúka k okamžitému prenájmu administ
553 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kimovská | 84 m²
990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 6,272 m²
Na predaj pozemok v obci Malženice o výmere 6.272 m2 určený v územnom pláne obce na individuáln
Info v RK
2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²
Štýlové bývanie v centre Bratislavy – 2-izbový byt 57 m² s možnosťou úpravy na 3-izbový + garáž
259,000 € 4544 €/m²
Rodinný dom | Vajnory | 200 m²
Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz
549,000 € 2745 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
V predaji – pozemok o výmere 590 m2 na zastavanie rodinným domom v intraviláne obce Kajal vzdia
Info v RK
3 izbový byt | Broskyňová | 68.3 m²
Hľadáte bývanie, kde bude všetko čisté, nové a voňavé? Ponúkame exkluzívne na prenájom úplne no
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.