Záhrada s murovanou chatou | pozemok 465 m2 | Košice – SEVER, časť Bankov

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú murovanú chatu so záhradou o výmere cca 465 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

54,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: 2-izb. PRI CENTRE | Južná trieda 22 | zariadený | Loggia | rekonštruovaný

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 51 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, čistý, čiastočne rekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP: 3 izb. byt s loggiou, KOMPL. REK., zariadený, Stálicová ul., Košice - Nad Jazerom.

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Stálicová | 65 m²

Kúpiť a bývať?. Tento 3-izbový byt s loggiou "na Jazere" je vhodný pre každého. Majitelia si d

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

211,900 € 3260 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM. 3 izb. byt, kompl. rek., 68 m2, 5/5 p., loggia, pivnica, Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Petzvalova | 68 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici Petzvalová 15, Košice - Zá

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada 400 m² s drevenou chatkou, Košice - SEVER, Kalvária

Reality Košice-Sever

Záhrada | Na Kalvárii | 400 m²

Na predaj udržiavaná záhrada o výmere cca 400 m2 s drevenou chatkou ( cca 10 m2) v tichej lokal

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

59,000 € 148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Vlková, Kežmarok, Vysoké Tatry

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | okr. Kežmarok | 1,000 m²

Predáme stavebné pozemky v obci Vlková, okr. Kežmarok. Pozemky sú v rámci schváleného územného

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Vlková

80 €/m2 80 €/m2

Pekný stavebný pozemok v Starej Lesnej, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Tatry | 1,081 m²

Predáme krásny stavebný pozemok s výhľadom na Tatry v obci Stará Lesná, okr. Kežmarok. Nachádza

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

190 €/m2 190 €/m2

Predaj – celoročne obývateľná chata, Nitra – Zobor, s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Chalupa, rekreačný domček | Dubová | 80 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu v atraktívnej a tichej lokalite Nitra –

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

119,000 € 1488 €/m²

Zrubový drevodom pri Liptovskej Mare

Reality Prosiek

Rodinný dom | Liptovská Mara | 100 m²

Predáme zrubový drevodom pri Liptovskej Mare. Nachádza sa v katastri obce Prosiek, okr. Liptovs

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Prosiek

Cena dohodou

Lukratívny stavebný pozemok Veľká Lomnica, blízko golfového areálu

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 864 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok v blízkosti golfového areálu Veľká Lomnica. Nachádza sa v k

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

310,000 € 359 €/m²

Flexibilné skladové a výrobné priestory na prenájom v Nitre

Reality Nitra

Priestor pre sklad | 440 m²

Hľadáte vhodné priestory pre skladovanie, ľahkú výrobu alebo servis? Ponúkame vám v Nitre šesť

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Autolakovňa o prenájmu Nitra

Reality Nitra

Opravárenský objekt | Jarocká | 115 m²

Dáme do prenájmu autolakovňu v Nitre. Je vybavená špeciálnym lakovacím boxom s kompletnou techn

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Stavebný pozemok Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 534 m²

Predáme stavebný pozemok v Nitre, časť Zobor. Pozemok je mierne svahovitý, výmera 534 m2, IS v

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

135,000 € 253 €/m²

1 izbový byt do prenájmu Nitra centrum prerobený zariadený

Reality Nitra

1 izbový byt | 42 m²

Dáme do prenájmu veľký 1 izbový byt v Nitre, centrum. Nachádza sa v tehlovom bytovom dome na 2.

Publikované: 30.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nitra

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory do prenájmu Nitra, centrum

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | centrum | 100 m²

Prenájom Nitra. Dáme do prenájmu administratívne priestory v Nitre, širšie centrum (pod Kalvári

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

550 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Obchodné a prevádzkové priestory Hlohovec

Reality Hlohovec

Obchodné priestory | centrum | 130 m²

Dáme do prenájmu obchodný priestor v Hlohovci, centrum. Nachádza sa na prízemí polyfunkčnej bud

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Hlohovec

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor do prenájmu Nitra centrum

Reality Nitra

Obchodné priestory | centrum | 76 m²

Dáme do prenájmu obchodný priestor v Nitre, centrum. Nachádza sa na prízemí polyfunkčnej budovy

Publikované: 06.02.2023 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj v Nitre, časť Kynek, novostavba

Reality Nitra

Rodinný dom | 234 m²

Predáme novostavbu moderný rodinný dom v Nitre, časť Kynek. Nachádza sa v lokalite zástavby nov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1192 €/m²

Štýlový 1-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite – Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 34.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej č

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 4026 €/m²

Prenájom Nitra centrum 3 izbový byt v novostavbe zariadený

Reality Nitra

3 izbový byt | Pivovarská | 70 m²

Dáme do prenájmu krásny 3 izbový byt v Nitre, širšie centrum. Nachádza sa v novostavbe na 5. po

Publikované: 13.08.2020 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Nitra

740 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Polyfunkčný objekt na predaj v Nitre centrum

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | centrum | 0 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Nitre. Je situovaný v širšom centre mesta v zastavanej

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 16.01.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

6 izbový byt do prenájmu Nitra Zobor, garáž

Reality Nitra

5 a viac izbový byt | Zobor | 200 m²

Dáme do prenájmu veľkometrážny 6 izbový byt v Nitre, časť Zobor. Nachádza sa na 1. poschodí v r

Publikované: 23.01.2023 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Dom na predaj Malý Lapáš pri Nitre, novostavba

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Nitra | 80 m²

Predáme novostavbu moderný rodinný dom v obci Malý Lapáš pri Nitre. Nachádza sa v obľúbenej lok

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

185,000 € 2313 €/m²

Veľká rodinná vila na predaj v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Predáme veľkú rodinnú vilu v Nitre. Nachádza sa v intraviláne mesta, v tichom prostredí a ľahko

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Nitra

500,000 €

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23019)
Upresniť hľadanie