Predaj: Exkluzívne slnečný pozemok v meste Čadca(020-P)

Reality Čadca

Rekreačný pozemok | Bukov | 4,434 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj slnečný pozemok so starým nedokončeným rodinným domom v meste

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 03.12.2024
Pozemky na predaj Čadca

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Predaj: Pozemok vhodný na budúcu výstavbu v obci Raková(030-P)

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Raková | 2,828 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok s pekným výhľadom v obci Raková o celkovej výmere 2.828

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 12.06.2025
Pozemky na predaj Raková

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Predaj: Rekreačný pozemok s možnosťou výstavby v obci Raková(012-P)

Reality Raková

Rekreačný pozemok | Raková | 355 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Raková o celkovej výmere 355 m2. Je určený na výstavbu re

Publikované: 10.02.2023 Aktualizované: 18.03.2024
Pozemky na predaj Raková

11,900 € 34 €/m²

člen NARKS

Predaj: Rekreačný pozemok v meste Turzovka(231-P)

Reality Turzovka

Rekreačný pozemok | Turzovka | 363 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v meste Turzovka , okrajovej časti Hlinené o celkovej

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Turzovka

7,900 € 22 €/m²

člen NARKS

Predaj, Orná pôda 6267 m2, Lukáčovce

Reality Lukáčovce

Orná pôda | Nezadaná | 6,267 m²

Ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok s výmerou 6 267 m² v obci Lukáčovce, okres Nitra

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lukáčovce

21,500 € 3 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izbový byt v centre mesta Košice/ Rastislavova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 54 m²

Ponúkam tehlový 2-izbový byt na Rastislavovej ulici vás zaujme svojou atmosférou, praktickou di

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

203,000 € 3759 €/m²

Novinka
Novinka

***SUPER CENA*** Rodinný dom 4+kk, pozemok 400 m2, garáž, tichá ulica - Dolné Dubové (TT 12 km)

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU RD 4+kk (súčasť dvojdomu) nachádzajúcu sa v tichej uličke v obci

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

235,000 € 1621 €/m²

**NA PREDAJ - RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, 2X GARÁŽ, POZEMOK 800 M2**

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 290 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami v obci Dolné Dubové

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

306,000 € 1055 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU | BRATISLAVA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tolstého | 90.75 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

620,000 € 6832 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 4izbový Rd s terasou v lukratívnej časti pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Jaseňová | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný pekný svetlý 4 izbový Rodinný dom zo slnečnou záhradou o v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Polyfunkčný objekt / bytový dom na predaj - Dunajská ulica, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Polyfunkčný objekt | Dunajská | 551 m²

Ponúkame na predaj investičný objekt v meste Gabčíkovo, situovaný priamo na Dunajskej ulici, v

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

280,000 € 508 €/m²

Multifunkčný priemyselný areál na predaj - Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Skladový objekt | Medveďovská | 1,350 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priemyselný areál s veľkým potenciálom v meste Gabčíkovo, situo

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

399,900 € 296 €/m²

Multifunkčný priemyselný areál na predaj - Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Výrobný objekt | Medveďovská | 1,350 m²

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

399,900 € 296 €/m²

Zrekonštruovaný a priestranný 2-izbový byt s balkónom - Námestovo, Severná ulica

Reality Námestovo

2 izbový byt | Severná | 66.25 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj zrekonštruovaný a priestranný 2-izbový byt s balkónom, ktorý zauj

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Námestovo

129,900 € 1961 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s pivnicou a orientáciou do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4878 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI MALINOVE

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa na Dlhej ulici v obc

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Malinovo

189,000 € 289 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

*BEZ PROVÍZIE* priestranný 3-izbový byt s dvomi loggiami v Petržalke – Lúky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 78 m²

Ponúkame na prenájom komplet zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržal

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI IVANKE PRI DUNAJI

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

189,000 € 289 €/m²

Nadštandardný byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

*BEZ PROVÍZIE* Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Ponúkame na prenájom komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | POKOJNÁ LOKALITA PRI BERNOLÁKOVE

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

189,000 € 289 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma garážovými státiami v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4787 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23013)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Upresniť hľadanie