2 izbový byt | Na barine | 49 m²
Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit
770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²
Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –
Cena dohodou
3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet
309,800 € 4317 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Paderovce | 501 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Jaslovské Bohunice, časť Paderov
62,900 € 126 €/m²
2 izbový byt | Obrody | 54 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe na ulici Obrody v Košiciach
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hollého | 67 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Hollého ulici v širšom centre No
700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²
Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný
729,000 € 2322 €/m²
4 izbový byt | Košická | 149.8 m²
Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ
539,000 € 3598 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
Záujem o kúpu 2-izbového bytu aj v úplnom, pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu. V
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Príles | 761 m²
BARBORA reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 761m2+ podiel na prístupovej ces
89,000 € 117 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
BARBORA reality Vám ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom situovaný v tichej uličke v Soblahove
419,000 € 2793 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Krásne okolie, pokoj a malebná príroda sú hlavnými atribútmi našej nehnuteľnosti , ktorú sme pr
125,000 € 833 €/m²
3 izbový byt | Trenčianska | 96 m²
Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 96 m2 s garážou, záhradkou, hospodárskou budovou
150,000 € 1563 €/m²
5 a viac izbový byt | Nezadaná | 90 m²
Ak hľadáte 4 až 5 izbový byt v NMNV neváhajte ma kontaktovať. Máme v ponuke OFF MARKET 4 a 5 iz
199,000 € 2211 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Hľadám pre konkrétneho klienta rodinný dom od 150.000-180.000,- € , v lokalitách - Soblahov, Tu
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Cetuna | 200 m²
Tento dom s osobitou atmosférou je určený pre klienta, ktorý hľadá priestranný dom s rozľahlým
155,000 € 775 €/m²
Komerčná zóna | Priemyselná | 13,391 m²
DEVELOPERI, INVESTORI POZOR! Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne , kat. územie N
1,400,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 832 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 832 m², ktorý je situovaný v pokojnej lokalit
149,000 € 179 €/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²
Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerová | 20 m²
Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²
Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa
135,000 € 818 €/m²
Komerčná zóna | Viničianska cesta | 1,678 m²
PODNIKAJTE BEZ NUTNOSTI KÚPY VLASTNEJ NEHNUTEĽNOSTI? René Bednarič Vám prostredníctvom realitn
0.8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b
319,900 € 1941 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²
Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka
149,000 € 2640 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.