Areté real - Prenájom kancelárskych priestorov v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Hrnčiarska | 165 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s výhodnou polohou v centre Pezinka, na Hrnčiars

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Arete real- Prenájom parkovacieho státia v Pezinku, ul. dona Sandtnera

Reality Pezinok

Garáž | Dona Sandtnera | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto na prenájom na ulici Dona Sandtnera 17. Výme

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 12m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE PEZINKA, M.R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika 27 | 12 m²

Chceli by podnikať v komerčnom priestore v priamom centre mesta? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

250 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Areté real - Predaj atraktívnych pozemok v obci Vištuk, investičná príležitosť

Reality Vištuk

Pozemok pre rodinné domy | 501 m²

Ponúkame na predaj atraktívne stavebné pozemky v obci Vištuk s pekným výhľadom a výbornou dostu

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vištuk

149 €/m2 149 €/m2

Areté real- Predaj apartmánu pred dokončením v krásnom prostredí, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | 26 m²

Na predaj apartmán pred dokončením – Pavčina Lehota (pri Jasnej) Ponúkame na predaj moderný ap

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

136,000 € 5231 €/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažného rodinného domu s terasou, garážou a krásnou záhradou v blízkosti centra Pezinka, ul. Senecká

Reality Pezinok

Rodinný dom | Senecká | 123.9 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 5-izbový, funkčne riešený rodinný dom v blízkosti centra Pezink

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pezinok

395,000 € 3188 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

319,900 € 2325 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ NOVOSTAVBY PRIESTRANNÉHO RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU, KAPLNA

Reality Kaplna

Rodinný dom | Kaplna | 235 m²

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Exkluzívne len u nás! Na

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kaplna

389,900 € 1659 €/m²

Areté real - Predaj jedinečného pozemku pri vode a pod lesom v atraktívnej lokalite, Pezinok- Rozálka

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | 3,489 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, vhodný aj ako investičná príležitosť, o výmere 3 489 m²,

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

145,000 € 42 €/m²

ARETÉ REAL - Predaj, svetlého, priestranného, kompletne zrekonštruovaného 3-izbového bytu s loggiou a pivnicou vo výbornej lokalite.

Reality Modra

3 izbový byt | Komenského | 79.13 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komfortný, svetlý a moderne zrekonštruovaný byt v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Modra

224,000 € 2831 €/m²

ARETÉ REAL- REZERVOVANÉ-PREDAJ TEHLOVÉHO 4 IZB.BYTU V PEZINKU, CENTRUM, SLNEČNÝ S LOGIGOU A MUROVANOU PIVNICOU

Reality Pezinok

4 izbový byt | Za hradbami | 85 m²

Areté real - v zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v tehlovom byto

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

208,000 € 2447 €/m²

Areté real, Prenájom 87,2 m2 obchodného priestoru s parkovacím miestom v priamom centre mesta Pezinok

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Kollárova | 87.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v priamom centre mesta Pezinok na Kollárovej ulici.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ZARIADENÉHO 2-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V PEZINKU ČASŤ GRINAVA, MYSLENICKÁ

Reality Pezinok

2 izbový byt | Myslenická | 58 m²

Hľadáte na bývanie pekný byt s dobrou dostupnosťou do Bratislavy? Nech sa páči, príďte pozrieť.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 40m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU S 33m2 TERASOU NA TOP MIESTE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Jesenského | 40.21 m²

Podnikajte na dobre viditeľnom mieste pri hlavnom ťahu a nadovšetko na okraji centra mesta s do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Areté real - Predaj garsónky s veľkorysou výmerou, preskleným balkónom a pivnicou na Pezinskej ulici v Senci s rýchlym napojením na BA

Reality Senec

Garsónka | Pezinská | 35 m²

Ponúkame na predaj garsónku s veľkorysou výmerou a preskleným balkónom v novostavbe na Pezinske

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 4057 €/m²

ARETÉ REAL- PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZ.BYTU, TRNAVSKÁ CESTA-JÉGÉHO ALEJ, VNÚTORNÉ PARKOVACIE STÁTIE , ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Areté real-Kancelárske priestory v srdci Senca na pešej zóne

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 20 m²

Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Senec

490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH A SKLADOVÝCH PRIESTOROV (16m2, 18m2, 22m2, 25m2), PEZINOK, MYSLENICKÁ

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | 25 m²

Podnikajte v priestore situovanom na prehľadnom a dobre prístupnom mieste pre potencionálnych k

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Areté real- Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového bytu v dobrej lokalite, ul. Silvánova, Pezinok

Reality Pezinok

4 izbový byt | Silvánová | 124 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 4-izbový byt nachádzajúci sa na 3. p. tehlového bytového domu na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

337,900 € 2725 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 1-IZBOVÉHO BYTU S PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

1 izbový byt | Holubyho | 29.94 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 1-izbovom byte s bezpečným parkovaním v rámci uzavretého mešt

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Pezinok

139,900 € 4673 €/m²

Areté real - Predaj pozemku - druh vinica v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | nezadané | 701 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj vinicu v Modre. Celková výmera pozem

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Modra

5,890 € 8 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM PRIESTRANNÉHO RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU, KAPLNA

Reality Kaplna

Rodinný dom | Kaplna | 235 m²

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Naša realitná kancelária

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Kaplna

1,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie